ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Před námi je ale zima, která se již svými nočními mrazíky hlásí o slovo, a proto je na místě začít přemýšlet o tom, jak ochránit vaše auto před pokrývkou sněhu a námrazou.
Nechcete-li si zastavovat svůj pozemek klasickou zděnou garáží, pak zvolte vzdušný přístřešek pro automobil.

Naši firma Alcentrum s.r.o. vyrábí hliníkové přístřešky včetně těch pro automobil. Hliníkové garážové stání se stalo v posledních letech velmi oblíbeným pro svůj moderní a nadčasový vzhled a pro svou bezúdržbovost.

Právě to, že se o hliníkové konstrukce nemusíte nijak zvlášť starat, oceňuje stále více klientů a ustupuje se od těch klasických dřevěných nebo od zděných garáží. Zděná garáž vyžaduje stavební povolení, zastaví vám velkou plochu vašeho pozemku a mnohdy se už ani nehodí k moderním novostavbám. Hliníkové parkovací stání pro vás zhotovíme do 3 týdnu od objednání, bez nutnosti stavebního povolení nebo ohlášky a smontované na vašem pozemku je během pár hodin.

Dále je potřeba zmínit fakt, je hliníkové konstrukce mají velmi dlouhou životnost, můžete si vybrat z mnoha barevných provedení, jsou nehořlavé a jejich pořizovací cena není nijak závratná. Hliníkové parkovací stání v základním provedení může být vaše již od 20 385 korun.

Jaké nabízíme varianty?

Nabízíme velmi kvalitní, propracované a bezúdržbové zastřešení pro každého, proto máme ve své nabídce 3 různá provedení, a to:

  • Provedení DELUXE – varianta určena pro klienty, kteří si potrpí na detail, precizní zpracování a bezpečnostní prvky
  • Provedeni PROFI – tato varianta je nejprodávanější, cenově dostupná a propracovaná
  • Provedení ECO – určené pro nenáročné klienty v základním provedení

Nevstávejte ráno zbytečně brzy kvůli údržbě vozidla a spolehněte se na jeho ochranu díky hliníkovému přístřešku. Pokud chcete konzultaci či pomoc s výběrem, pak nás kontaktujte, rádi vám poskytneme doplňující informace a poradíme.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »