Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Perfektní alternativou zahradní pergoly je samonosný zahradní altán.

Naše původem rodinná firma vyvinula zahradní altány z hliníkových profilů bez nutnosti jakéhokoliv kotvení, proto si jej můžete nechat postavit kdekoliv v prostoru vaši zahrady nebo venkovní terasy.

Samonosný zahradní altán z hliníkových profilů

Hliníkové altány, stejně tak i ostatní hliníkové přístřešky, vyrábíme z velmi kvalitních materiálů. Samotná konstrukce je tvořena speciálními profily z vysoce odolné hliníkové slitiny. Ta je opatřena práškovou vypalovací barvou KOMAXIT, která vydrží dlouhá léta. Spojovací materiál je z nerezu a střešní krytinu tvoří polykarbonát s UV ochranou v tloušťce 16mm. Za příplatek je možné dodat skleněnou výplň.

Zahradní altány jsou obrovskou chloubou každé zahrady, a pokud si jí necháte zhotovit ve stylovém provedení, pak vám ho budou chodit okukovat i sousedé.
Sami vidíte, že není třeba plakat nad tím, že nemůžete nebo nechcete kotvit do zdi domu, samonosný altán to vyřeší za vás.

Hliníkové profily – proč zvolit právě tento materiál?

Kvalitní hliníkové profily, ze kterých přístřešky vyrábíme, mají skvělé vlastnosti, které oceňují jiiž stovky spokojených zákazníků. Jsou jimi například:

  • nehořlavost
  • moderní, nadčasový a elegantní vzhled
  • bezúdžbovost
  • dlouhá životnost a stálost
  • perfektní ochrana terasy
  • možnost výběru barevného provedení ze širokého spektra barev
  • přijatelná pořizovací cena

Nechte si udělat grafický návrh včetně předběžné kalkulace. Společně probereme vaše přání a požadavky, které do návrhu samozřejmě zakomponujeme. Nemusíte se bát žádných záloh předem, zahradní altán zaplatíte až při samotné montáži.

Jak lze hliníkový zahradní altán objednat?

Objednávat můžete prostřednictvím našeho e-shopu. Budete-li chtít probrat podrobnosti nebo se ještě na něco zeptat, pak nám můžete kdykoliv zavolat na telefonní číslo 777 118 639 nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře. V co nejkratší době vám zavoláme a popřípadě domluvíme osobní schůzku.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »