facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

 

Pro společnost Alcentrum s.r.o. to není žádný problém. Nabízíme Vám řešení v podobě zahradních altánů z hliníku nyní se slevou až 20%.

Ryze česká kvalita – Alcentrum s.r.o.

Na českém trhu s hliníkovými konstrukcemi se společnost Alcentrum s.r.o. pohybuje již řadu let. Za dobu naší existence jsme načerpali mnoho užitečných zkušeností, díky kterým dokážeme vyhovět téměř všem Vašim přáním a požadavkům.

Hliníkové konstrukce mají opravdu široké využití. Vidět je můžeme jednak jako zmiňované zahradní altány či pergoly, ale také jako zimní zahrady, zastřešení garážového stání, zastřešení bazénu nebo jako zastřešení vchodových dveří. Skvěle vypadajícím a zároveň funkčním doplňkem třeba právě hliníkové zahradní pergoly může být i hliníkový plot nebo plotová zástěna.

Výhody hliníkového altánu a různá provedení

Kvalitní hliníkové slitiny, které se v současné době stále více využívají pro výrobu zahradních altánů, si oblibu našich zákazníků získaly hned z několika důvodů. Hliníkové konstrukce jsou totiž minimálně náročné na údržbu, a přesto mají velmi dlouhou životnost. Dále jsou nehořlavé, barevně stálé a velmi odolné vůči nepříznivým vnějším vlivům. Kontrastem k jejich vysoké kvalitě a dlouhé životnosti je nízká pořizovací cena. Pokud si navíc objednáte hliníkový zahradní altán právě teď, poskytneme Vám slevu ve výši až 20%.

Společnost Alcentrum s.r.o. Vám nabízí 3 typy hliníkových zahradních altánů/pergol.

Základním typem hliníkového přístřešku je model ECO, který Vás příjemně překvapí nízkou pořizovací cenou a nenáročným provedením. Zlatou střední cestou je zahradní altán PROFI, který uspokojí náročnější zákazníky vyváženým poměrem mezi cenou a kvalitou. Pro nejnáročnější uživatele je určen zahradní altán DELUXE. U všech typů zahradních altánů si můžete vybrat rozměr, barevný odstín i střešní krytinu. Navíc lze u typů PROFI a DELUXE vytvořit samonosnou konstrukci, která nepotřebuje ukotvení do obvodového pláště domu. Díky tomu jsou tyto konstrukce vhodné i k pasivním domům, u kterých právě toto ukotvení není možné.

Oslovila Vás naše nabídka, ale stále váháte nad vzhledem hliníkového zahradního altánu? Navštivte stránky alcentrum.cz a pro lepší představu nahlédněte do galerie našich realizací. Věřte ale, že hliníkový zahradní altán bude díky své velké variabilitě vypadat skvěle jak u moderní novostavby, tak ve starší zástavbě.

Mimořádná 20% sleva

Využijte jedinečnou akční nabídku na 20% slevu hliníkových zahradních altánů od společnosti Alcentrum s.r.o. a zavolejte nám na telefonní číslo 739 292 921. K dispozici máte i kontaktní formulář. Všechny Vaše otázky rádi zodpovíme a ochotně poradíme s výběrem nebo objednávkou.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »