facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Lidé chtějí být v neustálém kontaktu s přírodou, proto si objednávají zimní zahrady, ve kterých mohou trávit svůj volný čas v jakémkoliv počasí. Společnost ALcentrum, s.r.o. pro vás vyrobí a dodá kvalitní hliníkovou zimní zahradu, která vám vydrží po několik generací. Můžete tím získat obytný prostor navíc, který využijete pro různé účely. Vy si můžete zhotovit svůj relaxační koutek, tatínek například posilovací stroj a děti pingpongový stůl. Každý si zde najde svůj prostor pro volný čas.

Typy zimních zahrad

    • Sezónní zimní zahrada

Patříte mezi klienty, kteří nemusí nebo nechtějí svou zimní zahradu využívat celoročně? Tak právě vám můžeme nabídnout sezónní zimní zahradu, kterou můžete využívat od jara do podzimu. Konstrukce zimní zahrady je tvořena bez přerušených tepelných mostů, takže zde dochází k tepelným ztrátám, proto se nemůže v zimní zahradě pobývat i v zimních měsících. Je také výrazně levnější než celoroční zimní zahrada.

    • Celoroční zimní zahrada

Pokud vás láká být v zimní zahradě i přes zimu a kochat se pohledem do zasněžené zahrádky, je právě vám určená celoroční zimní zahrada, která se vyrábí s přerušeným tepelným mostem. Můžete si uvnitř i zatopit a ztráty budou minimální. Také můžete využít celoroční zimní zahradu k přezimovaní kytek, které by vám venku nepřežili kruté mrazy. Můžete si zde udělat jídelnu nebo pokoj pro hosty, to vše se dá zhotovit v celoroční zimní zahradě z hliníku.

Výhody zimní zahrady z hliníku

Nejen, že získáte prostor navíc, ale hlavně vám zimní zahrada vydrží opravdu dlouho, protože je vyrobena z kvalitních hliníkových slitin, které jsou velmi odolné vůči počasí. Její universální vzhled se bude hodit k jakékoliv stavbě, ať už se jedná o domy s pultovou střechou, tzv. pasivní domy nebo klasické starší baráčky. Velmi snadno se udržuje, protože stačí jen jednou za čas omýt vodou a vyleštit skla. Nemusíte se starat o žádné každoroční nátěry.

Rádi byste se dozvěděli více informací?

Kontaktujte nás, sdělíme vám veškeré potřebné informace a rádi pro vás připravíme nezávaznou nabídku. Společně vybereme vhodnou zimní zahradu právě pro vás.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »