facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Co si takové chvilky prodloužit a nechat si postavit zimní zahradu z hliníku, kde budeme trávit svůj volný čas a můžete být obklopeni například teplomilnými rostlinami a o pohled do zahrady také nepřijdete. Hliníkové zimní zahrady jsou navíc odolné vůči povětrnostním vlivům a nepotřebují žádnou údržbu.

Společnost ALcentrum, s.r.o. vám postaví vaši vysněnou zimní zahradu na míru, přesně podle vašich požadavků. Firma byla založena jako rodinná společnost již v roce 2008. Jsme specialisté na hliníkové konstrukce různého druhu, jedná se především o hliníkové pergoly, přístřešky nad dveře, garážová stání, ploty a plotové zástěny či zahradní altány.

Výhody hliníkové zimní zahrady

  • Zimní zahrada na míru

Objednejte si zimní zahradu u společnosti ALcentrum, s.r.o. a naši zaměstnanci přijedou přímo k místu realizace, kde si vše potřebné zaměří. Nemusíte se bát, že by zimní zahrada nešla postavit ke staršímu baráčku. Bude sedět jak k novostavbě, tak k již postavené stavbě.

  • Barvu sladíte s domem

Vybírat můžete s široké škály barev i rozměrů. Sladit tak můžete barvu fasády se zimní zahradou nebo dokonce barvou plastových oken či dveří.

  • Žádná údržba

Zimní zahrady z hliníku jsou bezúdržbové. Jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, takže je nemusíte natírat jako dřevěné zimní zahrady, které podléhají různým škůdcům nebo vlivům počasí.

Typy zimních zahrad

  • ECO

Nejnižší hliníkovou zimní zahradu můžete hledat právě u produktové řady ECO.Nabízíme ji ve sněhově bílém odstínu, který se bude dokonale hodit k vašim plastovým oknům a dveřím.

  • PROFI

Zlatou střední cestu vám můžeme nabídnout s variantou PROFI, vybrat si můžete ze dvou barevných variant.

  • DELUXE

Přejete-li si luxusní zimní zahradu, doporučíme vám produktovou řadu DELUXE, kterou vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů. Vybrat si můžete z široké palety barev RAL. Můžete si část zimní zahrady nechat zafixovanou a část otevíratelnou.

Stačí si jen vybrat

>Kontaktujte společnost ALcentrum, s.r.o., rádi a ochotně vám poradíme a zrealizujeme společně váš vysněný projekt.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »