Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Co si takové chvilky prodloužit a nechat si postavit zimní zahradu z hliníku, kde budeme trávit svůj volný čas a můžete být obklopeni například teplomilnými rostlinami a o pohled do zahrady také nepřijdete. Hliníkové zimní zahrady jsou navíc odolné vůči povětrnostním vlivům a nepotřebují žádnou údržbu.

Společnost ALcentrum, s.r.o. vám postaví vaši vysněnou zimní zahradu na míru, přesně podle vašich požadavků. Firma byla založena jako rodinná společnost již v roce 2008. Jsme specialisté na hliníkové konstrukce různého druhu, jedná se především o hliníkové pergoly, přístřešky nad dveře, garážová stání, ploty a plotové zástěny či zahradní altány.

Výhody hliníkové zimní zahrady

  • Zimní zahrada na míru

Objednejte si zimní zahradu u společnosti ALcentrum, s.r.o. a naši zaměstnanci přijedou přímo k místu realizace, kde si vše potřebné zaměří. Nemusíte se bát, že by zimní zahrada nešla postavit ke staršímu baráčku. Bude sedět jak k novostavbě, tak k již postavené stavbě.

  • Barvu sladíte s domem

Vybírat můžete s široké škály barev i rozměrů. Sladit tak můžete barvu fasády se zimní zahradou nebo dokonce barvou plastových oken či dveří.

  • Žádná údržba

Zimní zahrady z hliníku jsou bezúdržbové. Jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, takže je nemusíte natírat jako dřevěné zimní zahrady, které podléhají různým škůdcům nebo vlivům počasí.

Typy zimních zahrad

  • ECO

Nejnižší hliníkovou zimní zahradu můžete hledat právě u produktové řady ECO.Nabízíme ji ve sněhově bílém odstínu, který se bude dokonale hodit k vašim plastovým oknům a dveřím.

  • PROFI

Zlatou střední cestu vám můžeme nabídnout s variantou PROFI, vybrat si můžete ze dvou barevných variant.

  • DELUXE

Přejete-li si luxusní zimní zahradu, doporučíme vám produktovou řadu DELUXE, kterou vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů. Vybrat si můžete z široké palety barev RAL. Můžete si část zimní zahrady nechat zafixovanou a část otevíratelnou.

Stačí si jen vybrat

>Kontaktujte společnost ALcentrum, s.r.o., rádi a ochotně vám poradíme a zrealizujeme společně váš vysněný projekt.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »