Hliníkový plot Alcentrum

Hliníkový plot - dokonalé soukromí

Dnešní doba nás nutí zabezpečit svůj majetek i obydlí. Jako variantu oplocení můžeme doporučit hliníkové plotové zástěny, ochrání vaše soukromí před nenechavými pohledy sousedů i kolemjdoucích.

Hliníkový plot vám zkrášlí celkový objekt, navíc neplní funkci pouze ochrannou, ale také estetickou.

Například v tolik moderních satelitních městečkách jsou domu stavěny až moc blízko u sebe a vy netoužíte, aby vám každý nakukoval na zahradu. Postavíme vám plný plot z hliníku, přes který nikdo nedohlédne. Betonové ploty vypadají nevzhledně a navíc jsou finančně náročné. Levnější variantou jsou hliníkové ploty a plotové zástěny, které mají dlouhou životnost a jsou bezúdržbové.

Výhody hliníkového plotu

  • Dlouhá životnost

Největší výhodou u hliníkových zástěn je jejich dlouhá životnost. Ploty vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které jsou odolné vůči nepříznivému počasí.

  • Žádná údržba

Oceníte především bezúdržbovost materiálu, o který se nemusíte každoročně starat, jako tomu bývá například u dřevěných plotů. Pokud se vám zdá plot znečištěný, postačí ho omýt vodou se saponátem.

  • Široká nabídka barev

Plotové zástěny nabízíme v různém barevném provedení. Můžete tak sladit odstín plotu z barvou dveří a plastových oken.

  • Ochrana

Ploty a plotové zástěny vás ochrání před větrným počasím.

Typy hliníkových zástěn

V nabídce naleznete několik typů plotů a jejich kombinací, jako jsou:

 • Plotové dílce z hliníkových profilů
 • Plotové dílce v provedení hliník
 • Plotové dílce kombinované z hliníku a polykarbonátu

Ostatní konstrukce z hliníkových profilů

Mimo hliníkové ploty vyrábíme i jiné hliníkové konstrukce pro různá využití. Jsou to především hliníkové pergoly, hliníkové zimní zahrady, garážová stání z hliníku, přístřešky nad dveře nebo zahradní altány.

Pořiďte si plot, který vás ochrání

Ozdobte svou zahradu plotem z hliníku, který vás ochrání, a vy získáte vytoužené soukromí. Naše společnost ALcentrum, s.r.o. se na českém trhu pohybuje již od roku 2008, proto nemusíte mít strach náskontaktovat, rádi vám zodpovíme jakýkoliv dotaz.