Hliníková pergola pro podzimní posezení

Podzimní počasí pomalu přebírá svou nadvládu nad tím letním a spoustě z nás už se teď stýská po příjemném posezení venku na zahradě.

Díky zahradní pergole si venkovní posezení s přáteli či rodinou můžete užívat o mnoho déle.

Zahradní pergola je již spoustu let vyhledávaným přístřeškem nejen na zahradách domů, ale i na terasách a balkónech u bytů. Díky přístřešku získáte obytný prostor, který můžete používat i za nevlídného počasí.

Zahradní hliníková pergola – venkovní posezení za každého počasí

Milujete čas odpočinku a chcete co nejvíce času trávit se svou rodinou a přáteli? Zapomeňte na sledování počasí a uspořádejte zahradní párty v den, který se hodí vám a ne v dny, kdy nebude stoprocentně pršet. Neohlížejte se na déšť a nevlídné počasí, když si chcete užívat svých dětí na čerstvém vzduchu. Zahradní pergola vám k těmto aktivitám rozhodně pomůže.

Zahradní pergola z hliníkových profilů

Mnoho lidí vsází na kvalitní hliníkové profily. A ještě aby ne, jejich vzhled je nadčasový, nevyžadují údržbu a vydrží téměř celý život. V České republice vyrábí a distribuuje hliníkové pergoly léty prověřená společnost ALcentrum. Mají stovky spokojených zákazníků a jejich výroba se stále rozšiřuje o další přístřešky z hliníkových profilů.

Společnost Alcentrum je na českém trhu již přes 10 let a dokonce se svými výrobky už expandovala i do zahraničí, kam dodává jednu specializovanou řadu hliníkových pergol.

Z jakých řad můžete hliníkové pergoly vybírat?

Pro maximální výběr každého potencionálního zákazníka vyvinula společnost ALcentrum 3 různé řady, které se vyznačují různými vlastnostmi.

  • Hliníkové pergoly ECO – vyčnívají svou velmi nízkou cenou, jde o základní provedení, které uspokojí všechny nenáročné zákazníky, kteří ocení především nízkou cenu
  • Hliníkové pergoly PROFI – jde o zlatou střední cestu, kde kvalita odpovídá vyšší ceně, avšak si jí může dovolet každý
  • Hliníkové pergoly DELUXE – tato řada je pro velmi náročné zákazníky, kteří si potrpí na detail a mají své specifické požadavky na přístřešek

Podzimní posezení si přeci zaslouží stejnou váhu jako to letní. Mnohdy je naopak babí léto v podzimních měsících daleko příjemnější pro trávení volného času na zahradě než léto. Neodkládejte objednávku hliníkové pergoly na později, vždyť teď je ta vhodná chvíle pro objednání.

Společnost Alcentrum zastihnete na telefonním čísle 732 607 221 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře zveřejněném na jejich stránkách.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy