Hliníkový plot - dokonalé soukromí

Hliníkový plot Alcentrum

Dnešní doba nás nutí zabezpečit svůj majetek i obydlí. Jako variantu oplocení můžeme doporučit hliníkové plotové zástěny, ochrání vaše soukromí před nenechavými pohledy sousedů i kolemjdoucích.

Hliníkový plot vám zkrášlí celkový objekt, navíc neplní funkci pouze ochrannou, ale také estetickou.

Například v tolik moderních satelitních městečkách jsou domu stavěny až moc blízko u sebe a vy netoužíte, aby vám každý nakukoval na zahradu. Postavíme vám plný plot z hliníku, přes který nikdo nedohlédne. Betonové ploty vypadají nevzhledně a navíc jsou finančně náročné. Levnější variantou jsou hliníkové ploty a plotové zástěny, které mají dlouhou životnost a jsou bezúdržbové.

Výhody hliníkového plotu

  • Dlouhá životnost

Největší výhodou u hliníkových zástěn je jejich dlouhá životnost. Ploty vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které jsou odolné vůči nepříznivému počasí.

  • Žádná údržba

Oceníte především bezúdržbovost materiálu, o který se nemusíte každoročně starat, jako tomu bývá například u dřevěných plotů. Pokud se vám zdá plot znečištěný, postačí ho omýt vodou se saponátem.

  • Široká nabídka barev

Plotové zástěny nabízíme v různém barevném provedení. Můžete tak sladit odstín plotu z barvou dveří a plastových oken.

  • Ochrana

Ploty a plotové zástěny vás ochrání před větrným počasím.

Typy hliníkových zástěn

V nabídce naleznete několik typů plotů a jejich kombinací, jako jsou:

 • Plotové dílce z hliníkových profilů
 • Plotové dílce v provedení hliník
 • Plotové dílce kombinované z hliníku a polykarbonátu

Ostatní konstrukce z hliníkových profilů

Mimo hliníkové ploty vyrábíme i jiné hliníkové konstrukce pro různá využití. Jsou to především hliníkové pergoly, hliníkové zimní zahrady, garážová stání z hliníku, přístřešky nad dveře nebo zahradní altány.

Pořiďte si plot, který vás ochrání

Ozdobte svou zahradu plotem z hliníku, který vás ochrání, a vy získáte vytoužené soukromí. Naše společnost ALcentrum, s.r.o. se na českém trhu pohybuje již od roku 2008, proto nemusíte mít strach náskontaktovat, rádi vám zodpovíme jakýkoliv dotaz.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy