Kam nemůže pergola, postavíme altán

Kam nemůže pergola, postavíme altán

Existuje celá řada důvodů, proč není možné v konkrétním místě postavit hliníkovou pergolu. V minulosti se na nás obraceli zákazníci, kteří měli pasivní domy, do kterých nebylo možné ukotvit hliníkovou pergolu.

To byl hlavní důvod proč jsem se rozhodli vytvořit samonosný hliníkový altán.

Hliníkové altány stojí bez nutnosti kotvení do obvodového zdiva vašeho domu. Jsou skvělou volbou právě pro zastřešení teras pasivních domů, ale stát mohou kdekoli v prostoru vaší zahrady, kterou díky tomu designově pozvedne o stupínek výš.

Dvě produktové řady hliníkových altánů

Samonosné hliníkové altány nabízíme ve dvou produktových řadách:

    • PROFI

Tato varianta uspokojí širokou skupinu našich klientů. Díky profesionálnímu designu dodává reprezentativní vzhled celému vašemu domu a zahradě. Na výběr máte z 5 základních barevných provedení a 20 standardních rozměrů. Dokážeme postavit ale také hliníkový altán na míru, dle požadavků našeho zákazníka. Jako velkou přednost hliníkových altánů vnímáme možnost rozšířit jej do podoby zimní zahrady. Stavbu zvládnete svépomocí, ale můžeme vám ji také přijet profesionálně namontovat.

    • DELUXE

Hliníkové altány DELUXE jsou naší špičkou. Luxusní provedení, zesílené hliníkové profily nebo bezpečnostní sklo. To jsou výhody, které s sebou nese hliníkový altán z řady DELUXE. Tuto variantu vám vždy přijedeme profesionálně namontovat. Barevný odstín svého altánu můžete vybírat ze standardních pěti odstínu, ale také z celé barevné škály RAL. I v tomto případě je hliníkový altán vhodný pro budoucí předělání na zimní zahradu. DELUXE hliníkové altány uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta.

Proč si vybrat hliníkový altán právě od nás?

Našim klientům poskytujeme veškery servis již od roku 2008. Jsme stabilní česká společnost, která si zakládá na kvalitě svých výrobků, ale také na prozákaznickém přístupu.

Pořízením hliníkového altánu od nás získáte elegantní a designové zastřešení vaší terasy. Vytvoříte si tak odpočinkovou zónu pro celou vaši rodinu a přátele. Hliníkové konstrukce nevyžadují téměř žádnou údržbu. Jejich životnost je opravdu dlouhá a vydrží u vašeho domu i několik generací. Samonosné hliníkové altány jsou ideální volbou pro majitele pasivních domů. Není nutný zásah do obvodového zdiva vašeho domu.

Rozšiřte si obytný prostor i u vašeho pasivního domu

Vytvořte pro svou rodinu a sebe nový prostor, který vám prodlouží zahradní sezonu i o několik týdnů. Kontaktujte nás, vytvoříme pro vás nezávaznou cenovou nabídku, přijedeme na místo realizace, kde vše zaměříme a profesionálně postavíme váš nový hliníkový altán.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy