Kvalitní zahradní altán na zakázku

Kvalitní zahradní altán na zakázku

Dnes si lidé nepořizují domek se zahradou, aby na ni pěstovali brambory a mrkev a jen se na ni dřeli. Chtějí si v příjemném zákoutí své zahrady, taky odpočinout, sejít se s rodinou a přáteli a zasadit si spoustu okrasných stromků a rostlin, které nám zahradu dokáží krásně zútulnit.

Standardně si dnes lidé pořizují na svou zahradu gril nebo krb, kde budou moci dělat grilovací akce s rodinou. Pokud dům disponuje i terasou, je vhodné ji zastřešit pergolou nebo altánem. Pergola je vhodná k domu, do kterého se může kotvit konstrukce. To například nelze do pasivních domů. Proto je vhodnou variantou právě samonosný hliníkový altán.

Zahradní altán nejen ochrání vaši terasu před působením počasí, ale také vám poskytne ochranu před sluncem či deštěm, když se zrovna budete chtít ukrýt při zahradní party.

Umístění zahradního altánu

Můžete uvažovat o umístění altánu již při projektování domu. Velkou výhodu vidí hospodyňky v tom, že je altán umístěn blízko francouzských dveří a především kuchyně. Kdy máte na zahradě nějakou rodinnou oslavu nebo party a nemusíte s občerstvením obíhat celý dům. Pokud si ale budete přát vytvořit zahradní altán v prostoru oázy květin, je vhodné jej umístit do prostoru zahrady, pokud jste majiteli větších zahrad.

Materiál a technické parametry

Jako střešní krytinu používáme při výrobě zahradních altánu polykarbonát s UV ochranou o tloušťce 16 mm, který dobře propouští světlo, ale ne ostré sluneční paprsky, protože střecha rovnoměrně paprsky rozptýlí. Hliník je odolný materiál a bude skvěle vypadat u moderního domu i u staršího baráčku. Hliníkovou konstrukci ošetřujeme na závěr vypalovanou barvou KOMAXIT, kterou si můžete vybrat s barevné stupnice RAL. Jako spojovací materiál používáme nerezavějící ocel.

Varianty zahradního altánu

Můžete si vybrat ze 2 typů zahradních altánů, buď variantu PROFI, která nabízí precizní a odolnou konstrukci za přijatelnou cenu nebo naší nejvyšší řadu DELUXE, která je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a dodávána společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily.

Objednejte si i vy zahradní altán

Objednejte si zahradní altán od společnosti ALcentrum, s.r.o. a máte zaručenou kvalitu i férový zákaznický servis. Chcete-li se dozvědět více informací, neváhejte nás kontaktovat..

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy