Moderní plot pro bezpečnost a soukromí

Ploty

Máte rodinný dům či chatu a řešíte oplocení vaší zahrady. Chcete si zajistit soukromí a zároveň se cítit v bezpečí?

Máme pro Vás elegantní řešení.
Ploty a plotové zástěny z hliníku jsou pro Vás ta správná volba. Jejich nadčasový design uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Původem rodinná firma Alcentrum s.r.o. má dlouholeté a bohaté zkušenosti s hliníkovými konstrukcemi všeho druhu. Ať už jde o zahradní pergoly, přístřešky, garážová stání nebo hliníkové ploty a zástěny.

Proč právě hliníkové ploty a zástěny od Alcentrum?

Hliníkové konstrukce jsou velmi variabilní a naše firma Alcentrum s.r.o. dokáže vyhovět téměř všem vašim požadavkům.

Velkou předností hliníkových konstrukcí je dlouhá životnost, nehořlavost, odolnost a stálost barvy a velmi malé nároky na údržbu.

Každou zakázku řešíme individuálně s důrazem na vaši spokojenost. Samozřejmostí je také široký výběr z různých odstínů barev. Další výhodou je možnost kombinace s ostatními produkty naší firmy Alcentrum. Nabízíme konstrukce kompletně hliníkové nebo hliníkové s polykarbonátem.

Zajistíme Vám kompletní servis: od předběžné kalkulace, vizualizace až po samotné zaměření a instalaci hliníkové konstrukce.

Realizace plotů

Rádi byste viděli konkrétní výsledky realizací hliníkových plotů či zástěn? Stačí se podívat do galerie realizace hliníkových plotů na našich stránkách. Pokud byste měli jakékoliv další otázky, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 732 607 221 nebo přes kontaktní formulář, který najdete na našich stránkách alcentrum.cz. Veškeré dotazy vám rádi zodpovíme.

Ať se již rozhodnete pro hliníkový plot nebo hliníkovou zástěnu, věřte, že Vám přinese spoustu radosti, pocitu soukromí a bezpeční na vaší zahradě.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy