Montáže pergoly od profesionálů versus vlastní montáž

Zde Vám ukážeme nejen jaký nabízíme výběr hliníkových zahradních pergol, ale i výběr montáže – buď vlastními silami nebo montáž od nás.

Montáž hliníkových pergol

Abychom usnadnili Vaši volbu montáže, nabízíme Vám na našich webových stránkách alcentrum.cz instruktážní video montáže zahradní hliníkové pergoly našimi odborně proškolenými pracovníky.

{youtube}r9-_uxqWXwA{/youtube}

Provedení hliníkové pergoly

Naše společnost Alcentrum vyrábí a dodává zákazníkům hliníkové zahradní pergoly ve 3 variantách provedení:

  • ECO – varianta bez i s montáží (již od 29 768 korun bez DPH). Dodání bez montáže je do 3 dnů od objednání na dobírku ve formě stavebnice. Pokud si objednáte hliníkovou zahradní pergolu s montáží, tak se montáž pohybuje v rozmezí od 8.000 do 12.000 korun bez DPH. Cena montáže je závislá na rozměrech montované hliníkové zahradní pergoly
  • PROFI – je varianta již pro náročnější zákazníky, s možností bez montáže i s montáží. V provedení bez montáže je dodávka ve formě stavebnice. Cena hliníkové zahradní pergoly je závislá na barevném provedení. V základní barvě (černá, bílá) začíná cena od 33 075 korun bez DPH, v barvách dle přání zákazníka cena je od 40 815 korun bez DPH. Montáž pro obě varianty se pohybuje v rozmezí od 8.000 korun do 16.000 korun bez DPH a je odvislá od délky pergoly. Předností této varianty je možnost případného rozšíření do podoby zimní zahrady.
  • DELUXE – je luxusní varianta pro nejnáročnější zákazníky. Dodává se pouze ve variantě s montáží. Je možné si vybrat z 200 barevných odstínů a možností zastřešení bezpečnostním sklem. Cena hliníkové pergoly v základní barvě (bílá, černá) je od 52920 korun bez DPH, v barvě dle přání je od 65 304 korun bez DPH a montáž je od 16 000 do 32 000 korun bez DPH dle montovaných rozměrů.

Neváhejte a kontaktujte nás! Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy nejen co se montáže pergoly týká, ale odpovíme na vše, co se týká i výroby našich zahradních hliníkových pergol. Těšíme se na Vás.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy