Nový bezúdržbový plot zkrášlí Vaše bydlení

plot

Potřebujete vyměnit Váš starý plot za nový? Stavíte si rodinný dům, potřebujete oplotit pozemek a dopřát si tak i více soukromí? Přemýšlíte nad tím, jaký druh plotu zvolit tak, aby vydržel opravdu dlouho, byl bezúdržbový a zároveň zkrášlil Vaše bydlení?

Perfektním řešením jsou pro Vás ploty a plotové zástěny z hliníku od společnosti Alcentrum s.r.o..

Alcentrum s.r.o. - ryze české výrobky

Společnost Alcentrum s.r.o. se již řadu let v České republice zabývá hliníkovými konstrukcemi všeho druhu. Díky našim mnohaletým zkušenostem jsme v současné době schopni splnit téměř jakékoliv přání našich zákazníků. Hliníkové konstrukce jsou moderním, elegantním a jednoduchým řešením Vašich požadavků. Díky obrovské variabilitě hliníkových konstrukcí je možné je využít v celé řadě případů. Využití najdou nejen jako bezúdržbové hliníkové ploty a zástěny, ale také jako pergoly, zahradní altány, garážové stání, zastřešení bazénu nebo i jako zimní zahrady.

Stále si nejste jisti, jaký materiál na Váš plot zvolit?

My už máme jasno. Kvalitní hliníkové slitiny, ze kterých se konstrukce vyrábí, poskytují svým uživatelům hned několik velkých výhod.
Tento materiál má opravdu minimální nároky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Hliníkové konstrukce jsou nehořlavé, barevně stálé a odolné vůči venkovním vlivům počasí. V neposlední řadě jistě oceníte nízké pořizovací náklady.

Také se jistě zamýšlíte nad tím, aby se plot hodil k Vašemu domu a zahradě. Buďte bez obav. Hliníkové ploty i ostatní hliníkové konstrukce mají nadčasový vzhled, takže budou dobře vypadat jak u starších rodinných domů, tak i u nových moderních novostaveb.

Hliníkové ploty si můžete vybrat buď kompletně řešené z hliníkových profilů, plotové dílce v provedení hliník, a nebo plotové dílce v kombinaci hliník a polykarbonát. Zvolit si můžete i z několika barevných odstínů.  Skvělým doplňkem Vaší nově oplocené zahrady může být třeba i hliníková pergola nebo zahradní altán. Věřte, že hliníkové konstrukce od společnosti Alcentrum s.r.o. budou praktickým a funkčním prvkem a Vaší zahradě opravdu slušet.

Pokud byste rádi viděli ukázky z našich již zrealizovaných zakázek, navštivte stránky a nahlédněte do naší fotogalerie. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na telefonních číslech 739 292 921 nebo 732 607 221. Všechny Vaše otázky rádi zodpovíme, poskytneme odborné rady, pomůžeme s výběrem i objednávkou. Využít můžete také kontaktního formuláře.

Věříme, že Vás naše nabídka bezúdržbových hliníkových plotů i ostatních konstrukcí zaujala. Proto neváhejte a svěřte se do rukou profesionálů ze společnosti Alcentrum s.r.o. Naší prioritou je kvalitně odvedená práce a Vaše spokojenost. Těšíme se na spolupráci!

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy