Parkovací stání z hliníku nebo ze dřeva?

Parkovací stání z hliníku

Chcete ochránit své auto před slunečnímu vlivy a nepřízní počasí? Řešením může být garáž, ale také přístřešek v podobě parkovacího stání. Garáž může být finančně, časově i pozemkově náročnější řešení.

Oproti tomu garážové stání nabízí úsporu prostoru a a času při stavbě, ale zase nedokážete svůj majetek zabezpečit před zloději. Mnohdy to však může být vhodné řešení a designově lze kombinovat přímo k typu vašeho domu.

Na parkovací stání můžete využít více materiálů. Oblíbenou klasikou je dřevěná varianta, tou moderní naopak varianta hliníková.

Jaký materiál vybrat na parkovací stání?

Ze zmíněných variant si můžete vybrat obě, dřevěný se bude hodit, ke straším domům nebo k těm, kde je převaha dřeva. Hliníkové garážové stání se naopak dá kombinovat vzhledem k různým barevným kombinacím jak k tradičním domům, tak těm moderním. Rozdíl je však v těchto materiálech patrný, co se jejich úpravy a péče týká.

Dřevěný materiál vyžaduje péči svého majitele v podobě speciálních nátěrů, které jednou za pár let musíte použít. To sebou přináší i další práci spojenou s obrušováním sterého nátěru a v případě většího poškození dřevěného materiálu i použití speciálních tmelů k zadělání děr.

Hliníkový materiál nabízí celou řadu barevných kombinací, u kterých je již v dnešní době standard ochrana proti UV záření. Tak si barvy zachovávají svou dlouhověkost. Pokud jste vlastníkem výrobku z hliníkových materiálů, anebo se jím chystáte stát, tak vás jistě potěší jeho snadná údržba. Na péči o hliníkový materiál vám postačí pouze voda a hadr. Ušetříte tak hlavně finance a čas oproti dřevěné variantě.

Kde sehnat hliníkové parkovací stání?

Výrobky z hliníku a konzultaci ohledně vhodné varianty k realizaci s vámi mohou probrat například pracovníci společnosti Alcentrum, s.r.o..

Tato rodinná společnost se výrobky z hliníkových profilů zabývá již řadu let a má tak řadu zkušeností s jejich realizací. V jejich výrobkových řadách si vybere opravdu každý, nabízejí ekonomická řešení až individuální varianty dle požadavků jejich klientů.

Co dalšího lze pořídit z hliníkových profilů mimo parkovací stání?

  • Zahradní hliníkový altán
  • Hliníková pergola
  • Hliníkové přístřešky nad dveře
  • Hliníkové ploty z profilů
  • Hliníkové zimní zahrady

Pro realizaci vašeho požadavku a variant se neváhejte obrátit na společnost Alcentrum, s.r.o., která s vámi ráda vyřeší vaše požadavky a vhodné varianty přímo pro vás. Jste-li kutil a rád si realizujete vše okolo svého domu sám, tak i pro vás má Alcentrum, s.r.o. řešení v podobě jejich řady ECO, kdy vše dostanete v podobě stavebnice s plánkem k sestavení a můžete se realizovat.

Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy

 

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy