Samonosný hliníkový altán – letní kryté posezení

Dopřáváte si v létě rádi posezení na vaší zahradě, ale kazí vám ho příliš ostré sluníčko nebo nevlídné počasí? Užívejte si příjemného posezení na čerstvém vzduchu i v těchto případech již se nechte vyhnat ostrým sluncem nebo deštěm.

Řešení pro vaše klidné posezení je hliníkový altán.

Proč volit kryté posezení?

Kryté posezení oceníte nejen při velkém slunečním záření například v poledních hodinách na příjemný oběd. Jeho výhody oceníte zejména i při nevlídném počasí, když se vám nechce sedět uvnitř. Kryté posezení využijete v každém ročním období a je jen na vás, kolik času v něm budete chtít trávit.

Proč zvolit hliníkový altán?

Hliníkový materiál vyniká svou kvalitou a stálostí. Oproti dřevu nevyžaduje speciální nátěry, laky nebo oleje, stačí vám jen voda na otření nebo ostříkání. Další výhodou je univerzálnost hliníkových profilů, které zapadnou ke každému domu a hodí se do každé krajiny, ať již žijete ve městě nebo uprostřed lesů.

Výhody altánu z hliníkových profilů

Altán z hliníkových profilů nevyžaduje zdlouhavou péči, je moderní a vydrží po generace. Nemusíte si lámat hlavu, zda se hodí k vašemu domu, on se tam prostě hodí ať již bydlíte kdekoliv. Hliníkové profily se dají barevně upravit a pro váš altán si můžete vybrat dle barevných nabídek firmy, která vám výrobu realizuje. To samé platí i o střešní krytině, kde je velká možnost výběru.

Kde pořídit hliníkový altán?

Společnost Alcentrum s,r.o. vyrábí altány z hliníkových profilů již řadu let. Můžete si vybrat z modelových řad ECO, PROFI, DELUXE. Prostě mají modely pro každého.

  • Pokud si chcete užít klid v krytém posezení, ale nechcete utrácet, tak jistě zvolíte modelovou řadu ECO.
  • V případě, že si chcete vybrat z pestřejší nabídky barev a střešních materiálů, vyberete si jistě z modelové řady PROFI.
  • Nechcete se řídit standardními rozměry, které firma dodává v předešlých modelových řadách a máte svou představu, jak má váš zahradní altán vypadat? Tak jistě zvolíte modelovou řadu DELUXE a vaši zahradu ozdobí doplněk, který ponese vaši představu.

Nečekejte a zajistěte si výrobu zahradního altánu již dnes, jelikož horké letní dny se blíží. Objednejte si výrobek od společnosti Alcentrum, s.r.o., a během konzultace s našimi pracovníky se rozhodněte, která z nabízených modelových řad bude splňovat vaše požadavky a očekávání.

Odpočívejte ve svém altánu z hliníkových profilů a nedbejte na počasí, které je kolem vás. Již se při sezení na zahradě nespálíte nebo vás nevyžene náhlý déšť. Prostě si užijete volný čas odpočinkem na čerstvém vzduchu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy