Samonosný hliníkový altán můžete postavit kdekoliv na své zahradě

altán samonosný

Přemýšlíte, jak v nadcházející sezóně zdokonalit Vaši zahradu? Chybí Vám místo, kde byste mohli posedět s přáteli, relaxovat a užít si trochu pohody? A to i za deštivého počasí nebo v létě v příjemném chládku? Není nic jednoduššího, než si pořídit samonosný hliníkový altán, který si můžete postavit kdekoliv na své zahradě.

To Vám nabízí společnost Alcentrum s.r.o.

Hliníkové konstrukce - využití

Naše společnost Alcentrum s.r.o. se na českém trhu již řadu let specializuje na konstrukce z hliníkových profilů. Tyto hliníkové konstrukce jsou v současné době velmi oblíbené a mají opravdu široké využití. Jsou jednoduchým a elegantním řešením ve chvíli, kdy si chcete na zahradě postavit pergolu, zahradní altán, zimní zahradu atd. Hliníkové konstrukce se také dají využít jako zastřešení garážového stání, bazénu nebo dveří. Díky naším dlouholetým zkušenostem v oboru jsme schopni vyhovět téměř jakémukoliv přání našich zákazníků. Ke každé zakázce přistupujeme zcela individuálně a profesionálně. Společně s Vámi se snažíme najít ideální řešení, tak abyste byli spokojeni.

Hliníkový samonosný altán - výhody

Ptáte se, proč si pro svůj samonosný altán zvolit právě hliníkovou konstrukci? Odpověď je jednoduchá.
Kvalitní hliníkové slitiny, ze kterých jsou konstrukce vyráběny, přináší hned několik velkých výhod. Hliníkové altány jsou téměř bezúdržbové a mají velmi dlouhou životnost. Jistě také oceníte jejich barevnou stálost, odolnost vůči vnějším vlivům a nehořlavost. Mnohé z Vás také příjemně překvapí nízké pořizovací náklady.

V nabídce naší společnosti Alcentrum s.r.o. najdete 3 produktové řady hliníkových zahradních altánů. Hliníkový zahradní altán ECO představuje základní model, který Vás jistě uspokojí svoji nízkou cenou. Vyvážený poměr mezi cenou a kvalitou poskytne hliníkový altán PROFI, která je mezi zákazníky nejžádanější. Pokud však máte rádi luxusní provedení, jasnou volbou je pro Vás hliníkový altán DELUXE.

Všechny tyto typy hliníkových altánů jsou k dostání v několika rozměrech a barevných odstínech. Pokud byste si však z této nabídky nevybrali, rádi Vám vyrobíme hliníkový altán přímo na míru. Samozřejmostí je kompletní servis služeb. Místo pro budoucí altán si přijedeme osobně zaměřit, vypracujeme projekt a následně přijedeme pergolu kamkoliv po České republice namontovat.

Jistě nechcete kupovat „zajíce v pytli“ a rádi byste viděli již zrealizované zakázky, navštivte naše stránky a realizace. Najdete zde fotodokumentaci naší práce, podívat se můžete i na to, jak probíhá montáž pergol našimi profesionály. Pro inspiraci si také můžete stáhnout náš produktový katalog.

V případě, že máte jakékoliv otázky, potřebujete poradit s výběrem nebo objednávkou, neváhejte a zavolejte nám na telefonní čísla 739 292 921 nebo 732 607 221. Využít můžete i kontaktní formulář.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy