Sestavte si hliníkovou pergolu sami a získejte na ní až 20%ní slevu

Hliníková pergola

Schází Vám na zahradě místo pro příjemné chvíle odpočinku a relaxace? Nemáte kde posedět s přáteli nebo s rodinou? Rádi byste se schovali před deštěm i sluncem a zároveň před nepříznivým počasím ochránili i vaši terasu?

Řešení je zcela jednoduché – hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o. Právě teď máte jedinečnou příležitost využít na hliníkové pergoly 20%ní slevu.

Hliníkové přístřešky české výroby

Společnost Alcentrum s.r.o. působí na českém trhu v oblasti hliníkových konstrukcí více než deset let. Za tuto dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností, které dokážeme dobře využít ke spokojenosti našich zákazníků. Náš sortiment hliníkových konstrukcí je opravdu široký.  Kromě již zmíněných hliníkových pergol si u nás můžete vybrat třeba zimní zahradu, zahradní altán, zastřešení garážového stání, zastřešení vchodových dveří, ale i hliníkové ploty a plotové zástěny.

Ptáte se, proč jsou hliníkové pergoly tolik oblíbené?

Zcela jistě to bude díky tomu, že jsou hliníkové konstrukce téměř bezúdržbové a zároveň mají velmi dlouhou životnost. Kvalitní hliníkové slitiny jsou také barevně stálé, nehořlavé a odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Důležitým parametrem při výběru hliníkové pergoly je samozřejmě také cena. Budete překvapeni nízkými pořizovacími náklady. Ty nyní můžete ještě ponížit až o 20%, pokud si sestavíte hliníkovou pergolu vlastními silami.

Tři modelové řady hliníkových konstrukcí

V nabídce společnosti Alcentrum s.r.o. najdete v současné době tři modelové řady hliníkových pergol.

Pro méně náročné uživatele, kteří hledají kvalitní výrobek za rozumnou cenu, byla navrhnuta hliníková pergola ECO. Pokud se rozhodnete u tohoto typu hliníkové pergoly pro montáž svépomocí, získáte nyní 15% slevu.

Nejoblíbenějším modelem je hliníková pergola PROFI, která uspokojí ty, kteří hledají skvělý pomě mezi cenou a kvalitou.

Jestliže jste milovníci luxusu, dopřejte si hliníkovou pergolu DELUXE. U modelů PROFI a DELUXE ušetříte vlastní montáží neuvěřitelných 20%. Montáž hliníkových pergol není nikterak složitá, zvládnete ji již ve dvou osobách. Pro lepší představu se můžete podívat na instruktážní video z montáže našimi profesionály na stránkách Alcentrum.cz. Samozřejmostí je také výběr z několika rozměrů a barevných odstínů.

Individuálním přístupem ke každé zakázce se snažíme najít optimální řešení vašich požadavků a docílit tak maximální spokojenosti. Pokud se Vám nabídka společnosti Alcentrum s.r.o. libí, kontaktujte nás na telefonním čísle 739 292 921. Také můžete využít kontaktní formulář, na jehož základě vás budeme kontaktovat zpět.

Neváhejte a využijte akční nabídku na slevu až 20% při vlastní montáži hliníkových pergol. Vsaďte na jistotu, vsaďte na Alcentrum s.r.o..

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy