V zimě oceníte garážové stání u domu

Parkovací hliníkové stání

Letošní podzim se opravdu teplotně vydařil a až na několik chladných dní jsme si mohli užívat plnými doušky babí léto.

Před námi je ale zima, která se již svými nočními mrazíky hlásí o slovo, a proto je na místě začít přemýšlet o tom, jak ochránit vaše auto před pokrývkou sněhu a námrazou.
Nechcete-li si zastavovat svůj pozemek klasickou zděnou garáží, pak zvolte vzdušný přístřešek pro automobil.

Naši firma Alcentrum s.r.o. vyrábí hliníkové přístřešky včetně těch pro automobil. Hliníkové garážové stání se stalo v posledních letech velmi oblíbeným pro svůj moderní a nadčasový vzhled a pro svou bezúdržbovost.

Právě to, že se o hliníkové konstrukce nemusíte nijak zvlášť starat, oceňuje stále více klientů a ustupuje se od těch klasických dřevěných nebo od zděných garáží. Zděná garáž vyžaduje stavební povolení, zastaví vám velkou plochu vašeho pozemku a mnohdy se už ani nehodí k moderním novostavbám. Hliníkové parkovací stání pro vás zhotovíme do 3 týdnu od objednání, bez nutnosti stavebního povolení nebo ohlášky a smontované na vašem pozemku je během pár hodin.

Dále je potřeba zmínit fakt, je hliníkové konstrukce mají velmi dlouhou životnost, můžete si vybrat z mnoha barevných provedení, jsou nehořlavé a jejich pořizovací cena není nijak závratná. Hliníkové parkovací stání v základním provedení může být vaše již od 20 385 korun.

Jaké nabízíme varianty?

Nabízíme velmi kvalitní, propracované a bezúdržbové zastřešení pro každého, proto máme ve své nabídce 3 různá provedení, a to:

  • Provedení DELUXE – varianta určena pro klienty, kteří si potrpí na detail, precizní zpracování a bezpečnostní prvky
  • Provedeni PROFI – tato varianta je nejprodávanější, cenově dostupná a propracovaná
  • Provedení ECO – určené pro nenáročné klienty v základním provedení

Nevstávejte ráno zbytečně brzy kvůli údržbě vozidla a spolehněte se na jeho ochranu díky hliníkovému přístřešku. Pokud chcete konzultaci či pomoc s výběrem, pak nás kontaktujte, rádi vám poskytneme doplňující informace a poradíme.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy