Využijte novou zimní zahradu již na jaře

Jakmile ochutnáte okamžiky strávené v zimní zahradě, garantujeme Vám, že Vás ze zimní zahrady jen tak někdo nedostane. Tento prostor určený nejen pro relaxaci a odpočinek se Vám bude opouštět jen těžko.

 

Zimní zahrada z hliníku

Zimní zahradou z hliníkových profilů zvětšíte svůj obytný prostor a budete si moci užívat plnými doušky přírodu.

Společnost Alcentrum vyrábí a prodává zimní zahrady z celohliníkové konstrukce, která má i perfektní tepelně izolační vlastnosti. Zimní zahradu si můžete objednat přímo na míru Vašim požadavkům, dodáme Vám různé izolační skla a vybrat si můžete z více než 200 barevných variant. U společnosti Alcentrum si zimní zahradu vybere opravdu každý.

Využití zimní zahrady z hliníku

Zimní zahrada z hliníkové konstrukce se může využívat nejen k odpočinku, relaxaci, pití výborné kávy a posezení s přáteli , ale i jako krytí Vašeho bazénu, který si budete moci užívat díky zimní zahradě celoročně! Záleží jen na Vás, jaké využití pro zimní zahradu najdete.

Jaro je za dveřmi, proto neváhejte a objednejte si zimní zahradu. Jarní období je ideální čas pro stavbu hliníkové zimní zahrady!

Přednosti hliníkové zimní zahrady

U zimní zahrady, která je vyrobena z hliníku oceníte především to, že se o konstrukci nemusíte nijak zvlášť starat. Můžeme Vám nabídnout další výhody jako jsou například:

  • Dlouhá životnost
  • Odolnost proti povětrnostním podmínkám
  • Luxusní a moderní vzhled, který zapadne do každé zahrady
  • Místo pro přezimování oblíbených rostlin
  • Plnohodnotné obytné místo Vašeho domu

Chcete se nechat inspirovat zimní zahradou? Pak se podívejte na námi provedené realizace zimní zahrady.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy