Zahradní altán jako místo pro odpočinek a relax

Zahradní altán jako místo pro odpočinek a relax

Toužíte po krytém sezení na své zahradě, nechcete ale narušovat fasádu domu? Máme pro vás skvělé řešení, a to samonosný hliníkový altán.


Naše společnost Alcentrum s.r.o. se zabývá výrobou hliníkových přístřešků již více než jedno desetiletí a má tak stovky spokojených klientů. Vyrobíme i pro vás zahradní altán dle vašich představ.

Využití zahradního altánu nemusí být zdaleka jen pro posezení, odpočinek a relaxaci. Zahradní altán se vám bude hodit celoročně. Mnohostranné využití ocení celá rodina, například pro cvičení a hraní her s dětmi, chvíle pohody s čajem a knihou v ruce, na podzim oceníte možnost posezení za deště a před zimou zde můžete zazimovat zahradní nábytek nebo sportovní náčiní a kola. Zkrátka své využití v zahradním altánu najde každý.

Jak na údržbu zahradního altánu z hliníkových profilů?

V porovnání j dřevěným materiálem je hliníkový altán téměř bezúdržbový. Netřeba žádné natíraní olejem či barvou ani každoroční broušení pro udržení krásného vzhledu. Díky tomu ušetříte nejen spoustu času, ale i peněz za materiál a náčiní potřebné pro údržbu.
Barvu hliníkových profilů si vyberete hned na začátku ze vzorníku barev a tak maximální vaše usilí bude potřeba při znečištění altánu. Postačí ho bohatě omýt saponátech a opláchnout vodu.

Zahradní altán - výhody

Zajisté se shodneme v tom, že největší možná výhoda je v bezúdržbovosti. Určitě ale stojí zmínit tu i další vlastnosti a výhody:

  • stálost a odolnost
  • přijatelná pořizovací cena
  • netřeba žádného kotvení v domě
  • vzhled, který je nadčasový a hodící se ke každému typu domu
  • velký výběr barev ze vzorníku RAL
  • nehořlavost

Možnost výběru modelových řad

Nabízíme výběr zahradních altánů ze 2 modelových řad:

  • Modelová řada PROFI - rozumný poměr mezi cenou a kvalitou
  • Modelová řada DELUXE - nejkvalitnější provedení odpovídající vyšší ceně (možnost vybrat si zasklení a rozměr na přání)

Kontaktujte nás a my s vámi probereme různá řešení, vybrali-li jste si z již vyrobených kusů, pak stačí si jej objednat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy