Zahradní altán z hliníku se slevou až 20%

Zahradní altán

Máte pocit, že Vám na zahradě chybí místo pro příjemné posezení a relaxaci? Chcete mít možnost využívat zahradu i za nepříznivého počasí nebo hledáte stín v horkém létě? Rádi byste Vaše bydlení ozvláštnili zajímavým designovým prvkem?

 

Pro společnost Alcentrum s.r.o. to není žádný problém. Nabízíme Vám řešení v podobě zahradních altánů z hliníku nyní se slevou až 20%.

Ryze česká kvalita – Alcentrum s.r.o.

Na českém trhu s hliníkovými konstrukcemi se společnost Alcentrum s.r.o. pohybuje již řadu let. Za dobu naší existence jsme načerpali mnoho užitečných zkušeností, díky kterým dokážeme vyhovět téměř všem Vašim přáním a požadavkům.

Hliníkové konstrukce mají opravdu široké využití. Vidět je můžeme jednak jako zmiňované zahradní altány či pergoly, ale také jako zimní zahrady, zastřešení garážového stání, zastřešení bazénu nebo jako zastřešení vchodových dveří. Skvěle vypadajícím a zároveň funkčním doplňkem třeba právě hliníkové zahradní pergoly může být i hliníkový plot nebo plotová zástěna.

Výhody hliníkového altánu a různá provedení

Kvalitní hliníkové slitiny, které se v současné době stále více využívají pro výrobu zahradních altánů, si oblibu našich zákazníků získaly hned z několika důvodů. Hliníkové konstrukce jsou totiž minimálně náročné na údržbu, a přesto mají velmi dlouhou životnost. Dále jsou nehořlavé, barevně stálé a velmi odolné vůči nepříznivým vnějším vlivům. Kontrastem k jejich vysoké kvalitě a dlouhé životnosti je nízká pořizovací cena. Pokud si navíc objednáte hliníkový zahradní altán právě teď, poskytneme Vám slevu ve výši až 20%.

Společnost Alcentrum s.r.o. Vám nabízí 3 typy hliníkových zahradních altánů/pergol.

Základním typem hliníkového přístřešku je model ECO, který Vás příjemně překvapí nízkou pořizovací cenou a nenáročným provedením. Zlatou střední cestou je zahradní altán PROFI, který uspokojí náročnější zákazníky vyváženým poměrem mezi cenou a kvalitou. Pro nejnáročnější uživatele je určen zahradní altán DELUXE. U všech typů zahradních altánů si můžete vybrat rozměr, barevný odstín i střešní krytinu. Navíc lze u typů PROFI a DELUXE vytvořit samonosnou konstrukci, která nepotřebuje ukotvení do obvodového pláště domu. Díky tomu jsou tyto konstrukce vhodné i k pasivním domům, u kterých právě toto ukotvení není možné.

Oslovila Vás naše nabídka, ale stále váháte nad vzhledem hliníkového zahradního altánu? Navštivte stránky alcentrum.cz a pro lepší představu nahlédněte do galerie našich realizací. Věřte ale, že hliníkový zahradní altán bude díky své velké variabilitě vypadat skvěle jak u moderní novostavby, tak ve starší zástavbě.

Mimořádná 20% sleva

Využijte jedinečnou akční nabídku na 20% slevu hliníkových zahradních altánů od společnosti Alcentrum s.r.o. a zavolejte nám na telefonní číslo 739 292 921. K dispozici máte i kontaktní formulář. Všechny Vaše otázky rádi zodpovíme a ochotně poradíme s výběrem nebo objednávkou.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy