Alcentrum s.r.o. - výroba kvalitních hliníkových přístřešků

Ať už si zvolíte jakoukoliv službu nebo produkt, rozhodujete se hlavně na základě kvality a příznivé ceny. Také při výběru přístřešků tomu nemůže být jinak. Dalším podstatným činitelem je samotný výrobce nebo společnost, která výrobek či službu nabízí.

Musí splňovat několik důležitých znaků, jako je například její historie, kvalita, poradenství, spolehlivost a milý zákaznický servis.

Společnost ALcentrum byla založena jako rodinná firma již v roce 2008. Našim hlavním cílem je spokojený zákazník. Máme velké portfolio zákazníků a spoustu zkušeností s výrobou hliníkových konstrukcí.

Proč zvolit ALcentrum?

Naše výrobky dodáváme vždy rychle, některé přístřešky máme stále na skladě, takže na ně nemusíte dlouhou dobu čekat. Od objednávky jsou u vás na zahradě nejpozději do 3 pracovních týdnů. Přístřešky vám můžeme sami profesionálně namontovat nebo dodat ve formě stavebnice a vy si hliníkové přístřešky postavíte sami.

Proč si vybrat přístřešek z hliníku?

Hliníkové konstrukce nepodléhají povětrnostním vlivům, tím pádem nepotřebují žádnou údržbu a disponují dlouhou životností.

Hliníkové zastřešení je designové a moderní. Vaší terasu dokonale ochrání a také vše co je na ni uloženo.

Nabízíme tyto výrobky z hliníku:

  • Hliníkové pergoly nabízíme ve třech variantách –ECO, DELUXE a PROFI
  • Garážová stání nebo přístřešky pro auto
  • Zimní zahrady
  • Altány
  • Hliníkové přístřešky nad dveře
  • Hliníkové ploty

Zeptejte se nás na cokoliv

Pokud vás zaujala naše nabídka hliníkových přístřešků,

kontaktujte nás a společně najdeme to pravé řešení pro vás. Zaměření a realizaci projektu máte u nás zdarma. Nejdůležitější je pro nás spokojený zákazník.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy