Snadná montáž garážového stání

Snadná montáž garážového stání

Rozhodli jste se pořídit svému automobilu střechu nad hlavou, aby na něj nepůsobili vlivy počasí? Nebaví vás každé ráno v zimě škrabat námrazu na skle auta? Máme pro vás ideální tip.

Nemáte dostatek prostoru, abyste si postavili klasickou zděnou garáž? Společnost ALcentrum, s.r.o. pro vás vyrobí garážové stání z hliníku, které si snadno smontujete sami u svého domu nebo vám k němu poskytneme profesionální montáž.

Jsme prověřenou českou společností, která působí na našem trhu již od roku 2008. Specializujeme se na výrobu hliníkových konstrukcí a jedná se převážně o hliníkové pergoly, zimní zahrady, přístřešky nad dveře nebo zahradní altány a plotové zástěny.

U garážového stání nemusíte obíhat úřady a dožadovat se stavebního povolení kvůli garáži. Nemusíte ani pořizovat garážová vrata, která jsou velmi nákladná. Stačí si objednat garážové stání u společnosti ALcentrum a do 40ti dnů máte svůj přístřešek doma.

Vaše auto je po celý rok vystavované zátěži, díky vlivům počasí, které na ně celodenně působí, pokud není pod dostatečnou ochranou. V létě je to například ostré slunce, v zimě námraza a sníh. Hliníkové garážové stání dokáže ochránit vaše miláčka. Rádi vám představíme nabízené varianty parkovacího stání.

Typy garážového stání

    • ECO

Pokud preferujete jednoduchý styl, tak jistě pro vás bude vhodná varianta ECO, která je naší nejlevnější produktovou řadou. Její jednoduchá konstrukce je universální a bude se jistě hodit k jakékoliv stavbě. Vybírat můžete z 15 různých rozměrů ve 2 standartních barvách, sněhově bílá a antracit hladký.

    • PROFI

Garážové stání PROFI poskytne klientům zlatou střední cestu mezi kvalitou a cenou. V nabídce naleznete 20 různých rozměrů, a pokud si nevyberete z nabízených 4 barev, můžete si zvolit odstín z barevné stupnice RAL.

    • DELUXE

Nejluxusnější garážové stání v naší nabídce se jmenuje DELUXE. Je dodáváno společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily. Střešní lišty jsou dodávány ve stejném odstínu jako barva konstrukce.

Už víte jakou variantu zvolit?

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradí a společně vybereme kvalitní hliníkový přístřešek pro vás. Dopřejte celoroční ochranu vašemu vozu v podobě garážového stání, které navíc elegantně doplní okolí vašeho domu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy