Ploty a plotové dílce z hliníkových profilů

Ploty a plotové dílce z hliníkových profilů

Plánujete nový plot s tím, že si díky němu chcete zajistit více soukromí? Neustále jste pod dohledem sousedů a vy chcete být na své zahradě v soukromí?

Nabízíme vám řešení v podobě hliníkového plotu.
Hliníkový plot lze různě kombinovat, takže můžete mít jednu část zahrady zcela zakrytou a zbytek polozakrytou. Záleží jen na vás.

My z Alcentra se snažíme vyjít maximálně vstříc požadavkům našich zákazníků, proto vyrábíme ploty a plotové zástěny přímo na míru. Ploty a plotové dílce jsou vyrobeny z hliníkových profilů, které jsou opatřeny vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT, spojovací materiál je výhradně nerezový.

Výhody hliníkových plotů

Hliníkové ploty vzrůstají na oblibě. Mají spoustu výhod, jako například:

  • moderní a nadčasový vzhled
  • bezúdržbový materiál
  • celoživotní trvanlivost
  • odolnost a stálost
  • zajištění maximálního soukromí
  • možnost výběru barevného provedení z velkého vzorníku RAL

Kolik stojí plot z hliníkových profilů

Zajímá-li vás cena, pak je zapotřebí nás kontaktovat. Cena je velmi individuální a záleží na specifikaci daného plotu. Na našich stránkách tedy nenajdete ceník plotů, neradi bychom byli zavádějící, proto vám velmi rádi nezávazně a zcela zdarma vypracujeme cenovou nabídku. Je třeba myslet i na to, že plot vám může sloužit celý život a nejsou třeba žádné finanční výdaje na pravidelnou údržbu, což je obrovská výhoda.

Nepožadujeme žádné finanční zálohy předem, cenu za plot uhradíte až po zhotovení celé vaší objednávky. Samozřejmostí je předběžná kalkulace a případné zaměření na místě zcela zdarma.

Termín dodání a doprava plotu

Víme, že čas jsou peníze, a proto nezahalíme a po sepsání závazné objednávky na nic nečekáme a pouštíme se do práce. Ploty dodáváme v co nejkratší možné lhůtě. Samozřejmě také závisí na vytíženosti naší firmy.
Pokud vaše objednávka přesáhne částku 50 tisíc, pak od nás dostanete dopravu zcela zdarma.

Na našich stránkách můžete shlédnout již zrealizované zakázky, abyste měli představu, jakou oázu klidu si doma můžete vytvořit.

Máte-li jakékoliv dotazy nebo chcete plot z hliníku objednat, pak nás stačí kontaktovat na telefonním čísle 739 292 921 nebo 732 607 221.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy