Nemůžete si vybrat hliníkovou pergolu? Podívejte se na realizace

Proč hliníkovou pergolu?

Hliníková pergola nabízí spoustu výhod, jako například:

  • dlouhá životnost
  • bezúdržbovost
  • moderní a luxusní vzhled
  • odolnost proti povětrnostním podmínkám

Konstrukce hliníkových zahradních pergol všech variant a další výrobky jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin, opatřených práškovou vypalovací barvou Komaxit, na spojovací prvky je používán nerez a zastřešení je buď z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16mm s UV filtrem v provedení čirém, mléčném nebo barevném skla).

Tímto jsme si odpověděli na první otázku, proč právě pergolu z hliníkových profilů. Na našich stránkách se můžete podívat na realizace přístřešků z hliníkových profilů, které vyrábí naše společnost Alcentrum
Alcentrum působí na trhu již několik let, a proto se snažíme své přístřešky stále vylepšovat a naslouchat zákazníkům a jejich požadavkům.

Typy hliníkových pergol

Na druhou otázku získáte odpověď, pokud máte stanovenou finanční hranici, to znamená, jakou finanční částku chcete do zahradní hliníkové pergoly investovat. Nabízíme 3 varianty hliníkových pergol:

  • pergoly ECO – má nízkou cenu (již od 29 768,-Kč bez DPH) a nenáročné provedení. Tuto variantu dodáváme buď bez montáže nebo s montáží ve dvou standardních provedeních v šířce od 300 do 700 cm a 2 barvách černé a bílé.
  • pergoly PROFI – zde je vysoká kvalita za rozumnou cenu (již od 33 075,-Kč bez DPH v provedení bílém a černem, nebo od 40 815,-Kč bez DPH v dekoru na přání). Pergoly jsou dodávány ve 20 standardních rozměrech. Na přání je možné dodat rozměry jiné.
  • pergoly DELUXE – vyznačují se nejluxusnějším provedením zastřešené bezpečnostním sklem o tloušťce 44,2 mm, v ceně již od 52 920,-Kč bez DPH v barvě bílé a černé, nebo od 65 304,-Kč bez DPH v dekoru na přání. Uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Společnost Alcentrum vyrábí i garážová stání, zimní zahrady, altány se samonosnou konstrukcí, hliníkové garáže a různé hliníkové přístřešky. Seznamte se s naší nabídkou na www.alcentrum.cz, zavolejte nám či nás osobně navštivte ve Veselí u Přelouče. Těšíme se na Vás.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy