Hliníkové přístřešky od české společnosti Alcentrum s.r.o.

Hliníkové přístřešky od české společnosti Alcentrum s.r.o.

Zlaté české ručičky, takové pořekadlo platí pro nejedno řemeslo. V případě české společnosti Alcentrum s.r.o. vyrábějící hliníkové přístřešky to platí dvojnásob.

Na českém trhu působí více než 10 let a nemalé zkušenosti její zaměstnanci získali v zahraničí. Pořiďte si hliníkový přístřešek a podpořte českou společnost.

Co získáte nákupem hliníkového přístřešku od společnosti Alcentrum?

  • Doprava zdarma
  • Jestliže objednáte hliníkový přístřešek včetně profesionální montáže, přivezeme vám přístřešek na místo určení zcela zdarma a následně jej smontujeme. V případě, že si objednáte přístřešek bez montáže, zašleme vám celou konstrukci s návodem na dobírku. Finální cena se poté navýší o 500 Kč. Další možností je osobní vyzvednutí hliníkového přístřešku nedaleko Pardubic.

  • Různé rozměry hliníkových přístřešků
  • Je nám zcela jasné, že každý zákazník má individuální požadavky na rozměry přístřešku. Proto našim zákazníkům dokážeme vyrobit hliníkový přístřešek s atypickým rozměrem. Cena přístřešku se poté rovná nejbližšímu většímu rozměru ze standardu. Skladem běžně držíme standardní rozměry přístřešků.

  • Žádné zálohy
  • Našim zákazníkům zcela důvěřujeme. Při objednávce hliníkového přístřešku nepožadujeme žádnou finanční zálohu. Konečnou částku uhradíte převodem na bankovní účet v případě dodání s profesionální montáží, při převzetí dobírky nebo osobně na naší pobočce.

Které přístřešky si u nás můžete objednat?

V naší nabídce naleznete opravdu širokou nabídku různých hliníkových přístřešků. K těm nejoblíbenějším bezesporu patří hliníkové pergoly a zimní zahrady. Dalším neméně oblíbené jsou například přístřešky nad vchodové dveře, samonosné altány z hliníků, hliníková garážová stání nebo hliníkové zastřešení bazénů,

Hliníkové přístřešky od společnosti ALcentrum

Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na číslech 739 292 921‬ nebo 732 607 221. Pomůžeme vám najít nejlepší řešení, které také zrealizujeme od A do Z.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy