Zastřešená terasa pro každého - cena již od 20 385 korun

Léto je v plném proudu, i když to posledních pár dnů tak nevypadá. Právě pro tyto případy, kdy se střídá počasí během minuty, je dobré mít záložní plán.

Chcete si po náročném dni v práci užít trochu čerstvého vzduchu a nasát letní atmosféru, plány vám ale zkazí počasí? Mějte na své zahradě zastřešenou terasu. Pak vás nezaskočí ani náhlá změna počasí.

Zastřešená terasa ochrání nejen vás před přímým sluncem nebo vydatným deštěm, bude chránit i povrch terasy.

Náklady na stavbu hliníkové pergoly

Máte obavy z toho, že nemáte dostatek finančních prostředků na pořízení zastřešení? Nepropadejte panice a předsudkům, společnost Alcentrum vám dodá hliníkovou pergolu již za 20 385 korun.

Hliníková pergola perfektně splní funkci zastřešení terasy a navíc vás nadchne nejen nízká pořizovací cena, ale i její skvělé vlastnosti.

Vlastnosti hliníkové pergoly

Před pořízením je samozřejmé, že vás zajímají vlastnosti a výhody hliníkové pergoly. Jsou jimi například:

  • velmi vysoká odolnost a stálost materiálu i barev
  • minimální požadavky na údržbu
  • pořizovací cena je velmi přijatelná
  • nadčasovost a velmi moderní provedení
  • široké využití (relax, grilování, uskladnění nábytku, místo pro sportovní vyžití za špatného počasí….)
  • nehořlavost

Využití hliníkové pergoly je opravdu pestré. Obývat ji budete po celý rok. Na jaře, v létě, na podzim i v zimě. Dopřejte si pravý odpočinek. S hliníkovou pergolou už nebudete muset jezdit ani z domova, abyste si zarelaxovali.

Rozměry hliníkové pergoly v provedení ECO

Hliníková pergola s pořizovací cenou od 20 385 je v provedení Eco a jde o jednu z nejlevnějších variant na trhu. Nabídnout vám ji můžeme ve 30 standardních rozměrech a 2 barevných provedeních (bílá a antracit). Na našich stránkách se můžete na jednotlivé rozměry podívat. Nevybrali jste vámi požadovaný rozměr? Pak kontaktujte společnost alcentrum, společně zajisté najdete vhodné řešení přímo pro vás.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy