Skvělý vánoční dárek pro rodinu? Nechte si zhotovit hliníkový přístřešek.

Vánoce - pro většinu z nás nejočekávanější svátky v roce už ťukají na dveře. Je na čase začít vymýšlet a pořizovat dárky pod stromeček.

Chtěli byste letos rodinu něčím ohromit? Pak vsaďte na originální dárek a nechte si zhotovit hliníkový přístřešek.

Můžete si pořídit hliníkový přístřešek v podobě hliníkové pergoly, přístřešku nade dveře, zimní zahrady, či zahradního altánu. Záleží jen na vás, čím chcete rodinu nadchnout.

Alcentrum s.r.o.

Hliníkové přístřešky různých typů vyrábí a distribuuje společnost Alcentrum. Na českém trhuje společnost již od roku 2008 a řadí se mezi špičky výrobců hliníkových přístřešků. Původem rodinná firma již expandovala i do zahraničí.
Z hliníkových profilů lze postavit spoustu variant, jako například:

  • hliníkové zimní zahrady
  • hliníkové garážové stání
  • přístřešky nad dveře
  • samonosné zahradní altány
  • ploty a plotové zástěny
  • zahradní pergoly

Toužili jste po altánu či zimní zahradě již dlouho? Využijte Vánoce právě pro jejich pořízení, nadšení budou všichni členi domácnosti.

Proč zvolit pro stavbu přístřešků právě hliníkové profily?

Hliníkové slitiny

Společnost Alcentrum vyrábí hliníkové přístřešky z těch nejkvalitnějších hliníkových slitin. Hliníkový přístřešek vám vydrží celý život, a to právě díky kvalitním materiálům a perfektně odvedené práci.

Barevné provedení - velký výběr

Přístřešky si budete moci vybrat ze 3 produktových provedení. U té nejzákladnější verze ECO nabízí společnost Alcentrum barvu sněhově bílou nebo antracit hladký, ve verzích PROFI a DELUXE si můžete vybrat ze širokého vzorníku barev. Sladit tak můžete celkový dojem vašeho domu například s fasádou, okny a podobně.

Celá konstrukce nabízí bezúdržbovost

Jistě s námi budete souhlasit, když řekneme, že největší výhodou hliníkových profilů je to, že nevyžadují časově ani finančně náročnou údržbu. Při znečištění postačí omýt vodou. Zapomenout můžete i na pravidelné natírání či broušení.

Zaručeně stálé barvy

Díky povrchové úpravě vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT se můžete spolehnout na záruku stálosti barvy přístřešků.

Jak probíhá montáž hliníkových přístřešků?

Hliníkový přístřešek si mnozí z vás dokáží namontovat sami. Ušetřit tak můžete další peníze (za profesionální montáž). Poproste kamaráda nebo někoho z rodiny o pomoc a stavba hliníkového přístřešku půjde téměř sama. Netroufnete-li si na montáž svépomocí, přístřešek vám přijedou postavit profesionálové.

Udělejte sobě a celé rodině radost a nadělte pod stromeček hliníkový přístřešek

Skvělý dárek v podobě hliníkové pergoly či zahradního altánu bude tím pravým dárkem pod stromečkem. Nevíte-li si rady s výběrem vhodné varianty pro vás, pak volejte 732 607 221 nebo využijte zpětný kontaktní formulář.

 
Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy