Moderní otevřené přístřešky

Nemáte na svém pozemku u domu dostatek prostoru, a přesto si chcete svůj vůz chránit? Garáž je pro tuto realizaci prostorově i stavebně náročná. Ideální volbou jsou přístřešky z hliníkových profilů.

Hliníkové profily použité na stavbu přístřešku pro váš automobil jsou díky odolnému materiálu a designu vhodné ke každému typu domu.

Výhody otevřených přístřešků

  • Nadčasový design
  • Vhodný do menších prostorů
  • Lze využít jako pergolu
  • Snadná a rychlá stavba
  • Bez nutnosti údržby

Přednosti přístřešků z hliníkových profilů

Hliníkové profily jsou odolný materiál, který neztrácí svou kvalitu ani působením přírodních vlivů. Hliníkové profily jsou nadčasové a nepotřebují speciální péči jako například dřevo. Pro údržbu hliníkových přístřešků vám postačí voda a případně hadr. Tato varianta se jeví ekonomicky přívětivě, jelikož nebudete muset utrácet za speciální nátěry, jak tomu bývá u dřeva.

Máte zájem o moderní přístřešek k vašemu domu?

Chcete-li si dopřát krásný doplněk ke svému domu, který schová váš vůz před sněhem, deštěm, kroupami, slunečním žárem nebo ptačím trusem? Přístřešek z hliníkových profilů uchrání váš automobil před všemi nástrahami počasí. Společnost Alcentrum, s.r.o. vám dokáže vaše přání splnit a díky svým modelovým řadám si najde řešení i náročnější klientela.

Modelové řady přístřešků z hliníkových profilů

ECO

Jedná se o typ pro každého klienta a již název napovídá, že se jedná o ekonomicky nenáročnou modelovou řadu. Toto provedení dodáváme ve formě stavebnice, kterou dokáže sestavit každý šikovnější majitel.

PROFI

Tento typ již možností výběru materiálů potěší představivost většiny klientů. Opracování i zpracování materiálu potěší každého.

DELUXE

Luxusní varianta provedení, která se vyrábí až na základě konzultace s klienty a zjištění jejich představ přímo na míru. Každý klient, který chce mít osobitý a jedinečný doplněk k domu se vždy rozhodne pro tuto modelovou řadu.

Kontaktujte pracovníky společnosti Alcentrum, s.r.o. a oni s vámi proberou vhodnou realizaci, která bude pro váš pozemek ta nejvhodnější.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy