Plán na jaro – nová hliníková pergola

Pergoly z hliníku

Pomalu se nám blíží nejpříjemnější období roku, a tím je jaro. Po dlouhé zimě nás opět příjemně pohladí sluneční paprsky a začnou nám práce na zahrádce. Budete-li si chtít odpočinout, sednete si do pohodlných křesel na své terase. Co když vás ale nemile překvapí jarní deštík, který vám znepříjemní tu krásnou chvíli?

V tom případě je dobré uvažovat o zastřešení vaší terasy, například hliníkovou pergolou od společnosti ALcentrum, s.r.o. .Zachováte tak vzdušnost terasy, získáte stín a budete chráněni jak před deštěm, tak prvním jarním sluníčkem, které bývá silné.

Jaké vás čekají výhody?

Hliníkové pergoly nabízí mnoho výhod, mezi ty nejdůležitější patří:

  • Snadná údržba

Mezi zásadní pozitivní vlastnosti hliníkových pergol patří především jejich snadná údržba. Je-li konstrukce nějak znečištěná, postačí ji pouze vodou se saponátem otřít a bude jako nová.

  • Dlouhá životnost

Dlouhá životnost u hliníkových pergol od společnosti ALcentrum,s.r.o. je zajištěna především díky odolnému materiálu, který vzdoruje povětrnostním vlivům.

  • Universální vzhled

Nemusíte se bát, že by se vám naše hliníkové pergoly nehodili k vašemu nově postavenému domu nebo staršímu domečku. Jejich design je natolik universální a elegantní, že obzvláštní váš celkový objekt a bude k němu perfektně pasovat.

  • Ochranní vás, terasu i věci na ni umístěné

Je vaše terasa sestavena z choulostivého materiálu, který potřebuje větší péči nebo nesmí namoknout? Naše pergoly z hliníku ji dokonale ochrání. Také vy se budete moci schovat v letních měsících do příjemného stínu.

Jaké nabízíme hliníkové pergoly?

Pro své klienty nabízíme hned tři produktové řady. Hliníkovou pergolu ECO, PROFI a DELUXE. Každá produktová řada je specifická něčím jiným.

   • ECO

Hliníková pergola ECO se u naší klientely těší velké oblibě, především z hlediska ceny a universálnosti. Je k dostání v 15 různých rozměrech a dvou základních barvách.

   • PROFI

Hliníkové pergoly PROFI nabízí kompromis mezi cenou a kvalitou. Vybrat si můžete z 20 různých rozměrů a v odstínu na přání.

   • DELUXE

Produktová řada DELUXE nabízí jen ty nejkvalitnější hliníkové pergoly. Nabízíme ji v široké škále barev i rozměrů.

Rádi vám poskytneme více informací

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Mimo hliníkové pergoly nabízíme i ostatní produkty z hliníku.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy