Zimní zahrady z hliníkových profilů jsou na celý život

Plánujete již delší dobu zimní zahradu, ale nemůžete se rozhodnout, jaký materiál vybrat a kdo vám zimní zahradu zhotoví? Je-li hlavní vaší podmínkou celoživotní trvanlivost, pak sáhněte po hliníkové konstrukci.

Naše společnost Alcentrum se zabývá výrobou hliníkových konstrukcí různých typů, mezi které patří i hliníkové zimní zahrady. Bezesporu nejlepší vlastností hliníkových profilů je jejich dlouhá životnost a odolnost.
Navrhneme pro vás jakýkoliv rozměr hliníkové zimní zahrady a součástí grafického návrhu můžete očekávat i předběžnou kalkulaci zdarma. Před samotným návrhem společně projdeme vaše očekávání od zimní zahrady a navrhneme to nejlepší řešení s ohledem na pořizovací cenu.

Nejdůležitější vlastnosti, díky kterým si hliníkové konstrukce zamilujete

V posledních letech se hliníkové přístřešky staly hitem mnoha zahrad, a to především pro jejich skvělé vlastnosti.

  • Celoživotní trvanlivost
  • Nepodléhají korozi
  • Jsou tvárné a odolné
  • Nevyžadují náročnou ani pravidelnou údržbu
  • Mají výborné tepelně izolační vlastnosti
  • Moderní až přepychový vzhled

Jak jsme již výše psali, hliníkové profily jsou velmi tvárné, proto si dovolíme říci, že stavbu kompletně povedeme k vaší plné spokojenosti. Zasklení provádíme skleněnou výplní nebo polykarbonátem, přizpůsobíme i otevírání dveří (otevíravé, sklopné, posuvné, skládací). Konstrukční možnosti jsou opravdu obsáhlé. Máte-li představu, jak má vaše zimní zahrada vypadat, pak už zbývá nás jen kontaktovat.

Na požádání se můžeme domluvit i na osobní prohlídce hliníkové zimní zahrady, abyste si udělali představu, co vše je možné vyrobit. Výrobou se zabýváme již téměř 10 let, tudíž naše zkušenosti jsou opravdu velké. Na prvním místě je pro nás zákazník, proto uděláme maximum pro jeho plnou spokojenost.

Vyrobíme hliníkovou zimní zahradu na celý život. Neoddalujte již stavbu zimní zahrady, nyní je ideální příležitost. Nadělte si jí pod stromeček a užívejte zimní měsíce v srdci zahrady a přitom v teple.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy