Zahradní altány na zakázku

Jarní posezení na zahradě vám může zkazit nějaký ten jarní deštík. Zima byla letos velmi dlouhá, ale jaro klepe už na dveře, proto je na čase myslet na zahradní sezení.
Aby vás nepřekvapilo špatné počasí, vyřešte to jednou pro vždy a pořiďte si na zahradu přístřešek.

Mají sousedi zahradní pergolu, kterou zdravě závidíte, ale nemůžete si jí dovolit, protože máte dům do kterého nelze nic kotvit? Nezoufejte, naše společnost Alcentrum pro vás má řešení ve formě zahradního altánu.

Hliníkový zahradní altán

Naše společnost je na českém trhu již několik let, zabýváme se výrobou a distribucí hliníkových konstrukcí včetně hliníkových pergol. Setkávali jsme se s častými dotazy, zda hliníkovou pergolu je nutné kotvit přímo k domu. Pro spokojenost všech potencionálních zákazníků jsme vyvinuli zastřešení v podobě samostatně stojícího altánu.

Hliníkový zahradní altán vyrobíme na zakázku přímo podle vašich požadavků. Vybrat si ale můžete i z předem určených rozměrů.
Obrovskou výhodou hliníkového zahradního altánu je, že není nutné ho kotvit do pláště domu. Nechte si zhotovit hliníkový přístřešek kdekoliv na vašem pozemku.

Proč právě zahradní altán z hliníku?

  • Nadčasové řešení pro zastřešení terasy hodící se ke každému typu domu
  • Nevyžaduje časově ani finančně náročnou údržbu
  • Skvělé řešení pro odpočinkový prostor pro celou rodinu a přátelé
  • Velmi dlouhá životnost
  • Není třeba kotvení do zdiva domu a po následném zasklení může vzniknout samostatně stojící zimní zahrada

Vyberte si provedení zahradního altánu

Pro spokojenost všech zákazníků jsme vyvinuli 2 provedení, ze kterých si můžete vybrat:

  • Zahradní altán PROFI - standardní provedení
  • Zahradní altán DELUXE - luxusní provedení pro náročné klienty

Jste ohromeni řešením zahradního altánu z hliníku a chcete si ho nechat zhotovit na zakázku? Objednejte si ho nejdříve, chcete-li podrobnější informace, rádi vám je poskytneme na telefonním čísle 732 607 221 nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře a my vám zavoláme zpět.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy