Hliníkový přístřešek nad dveře

Přístřešky nad dveře vám vyřeší hledání klíčů před vchodem nebo vynášení nákupu z auta na silném dešti. Nešlapejte si bláto domů, mějte možnost nechat si boty přede dveřmi, i když prší. Hliníkové přístřešky nad dveře jsou skvělou volbou.

Znáte hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum? Stejně tak jako hliníkové pergoly vyrobí společnost Alcentrum i hliníkové přístřešky nad dveře na míru vašim potřebám. Už žádné zablácené boty a mokré vlasy než si otevřete vchodové dveře.

Zastřešení vchodových dveří z hliníku

Rozhodli jste se pro pořízení přístřešku, nejste si ale jisti výběrem materiálu na výrobu? Zvolte jednoznačně hliníkové profily. Hliníkově profily nabízejí velké výhody jako například:

  • odolnost a stálost
  • bezúdržbovost
  • dlouhou životnost
  • elegantní vzhled
  • ochrana vstupu do domu
  • možnost volby barvy (výběr až z 200 barevných odstínů)

Bez pochyby vás osloví především bezúdržbovost hliníkového přístřešku. Díky použitému materiálu se o hliníkové přístřešky všeho druhu opravdu nemusíte nijak dlouze starat. Při znečištění postačí přístřešek omýt vodou, případně použít saponát. Každopádně odpadá pravidelná údržba, jako například u dřevěných přístřešků. Nemusíte myslet na broušení a lakování či napouštění olejem.

Montáž a doprava hliníkového přístřešku

Pro spokojenost zákazníků děláme maximum. Proto je pro nás samozřejmostí zaměření a grafický návrh před samotnou výrobou hliníkového přístřešku.
Jakmile je hliníkový přístřešek vyroben, domluvíme společně termín dopravy a montáže. Montáž provádíme po celé České republice.

V případě, že budete před objednávkou chtít vidět naše výrobky, pak se po telefonické domluvě můžete přijet podívat a prohlédnout si je na živo. Kontaktujte nás co nejdříve, neodkládejte výrobu přístřešku. V jarním počasí ho oceníte nejvíce.

 
Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy