Zimní zahrada z hliníkových profilů od českého výrobce

Stavba zimní zahrady je velká událost pro celou rodinu. Získáte tím skvělý prostor pro odpočívání a relaxaci. Jen si představte ty zimní rána a snídani v srdci zahrady, kdy venku mrzne.

Zimní zahrada má mnohostranné využití, své využití si najde každý člen rodiny.

Chcete si splnit sen a dopřát si zimní zahradu, jde ale o nemalou investici, a proto nechcete šlápnout vedle s výběrem materiálu. Vyberte si to nejlepší na trhu a vyhledejte si českého výrobce. Jedním takovým výrobcem je léty prověřená česká společnost Alcentrum s.r.o., která se zabývá výrobou hliníkových přístřešků.

Alcentrum s.r.o.

Původem rodinná firma Alcentrum se zabývá zakázkovou výrobou, prodejem a montáží hliníkových přístřešků. Specializuje se na hliníkové pergoly, zimní zahrady, přístřešky pro auto či samonosné zahradní altány.

Společnost Alcentrum garantuje při závazné objednávce konzultace a zaměření zcela zdarma. Na přání odborníci vypracují grafický návrh včetně předběžné kalkulace a společně vyberete ten pravý hliníkový přístřešek přímo pro vás.

Hliníková zimní zahrada

Hliníkové zimní zahrady mají spousty výhod. Stejně jako všechny ostatní přístřešky vyrobené z hliníkových profilů od společnosti Alcentrum.

Největší výhodou zimní zahrady je fakt, že ji lze využívat celoročně. Dále hliníková zimní zahrada nabízí:

  • bezúdržbovost
  • velmi dlouhou životnost a odolnost
  • stálost barev
  • neokoukaný, moderní a luxusní vzhled
  • vytvoření nového prostoru mezi domem zahradou
  • jedinečné místo pro kvalitní odpočinek
  • prostor pro pěstování a přezimování rostlin

Hliníková zimní zahrada na objednávku

Neotálejte a objednejte si svou vytouženou hliníkovou zimní zahradu ještě dnes. Kontaktujte firmu Alcentrum, předního českého výrobce hliníkových přístřešků.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy