Popularita hliníkových plotů roste

Slyšeli jste již o moderních plotových zástěnách a chcete se dozvědět více informací? Pak čtěte dále.

Hliníkové ploty se staly velkým hitem a lidé si je pořizují čím dál tím více. A to zdaleka ne jen k moderním novostavbám.

Hliníkové plotové dílce jsou ideálním řešením ke každému domu. Hliníkový plot vám vykouzlí na zahradě opravdové soukromí. Obrovskou výhodou tohoto materiálu je to, že plot jen tak nezrezaví. Plot je vyráběn z opravdu kvalitního materiálu, vydrží desetiletí, aniž byste o něj museli pravidelně pečovat.

Jaké výhody od hliníkového plotu očekávat?

Hliníkové ploty, které má v nabídce naše společnost ALcentrum s.r.o. mají mnoho výhod, které určitě oceníte ještě před samotným pořízením plotu.

  • Velmi dlouhá životnost
  • Odolnost a stálost
  • Odpadá pravidelná a časově náročná údržba
  • Přijatelná pořizovací cena
  • Výběr z mnoha barevných provedení
  • Individuální zhotovení plotových dílců

Plot také dokonale ochrání proti silnému větru, což ocení nejen domácnosti, ale například i restauratérské záhrádky.

Plot z hliníkových dílců se náramně hodí také na pozemek, na kterém už stojí nějaký hliníkový přístřešek. Celkový vzhled bude uhlazený a velmi moderní.
Už i z výše uvedených výhod jsou hliníkové ploty stále populárnější a vyhledávanější.

Hliníkové ploty se také parádně hodí na pozemek, kde již stojí hliníkový přístřešek v podobě zahradního altánu nebo hliníkové pergoly. Tyto ploty vám také zajistí zábranu proti větru.

Ploty na celý život vyrábí jako jedna z mála firem naše společnost Alcentrum. Na českém trhu působí firma již desetiletí a s výrobou z hliníkových profilů má opravdu bohaté zkušenosti. V nabídce mají kombinace z:

  • plotových dílců kompletně z hliníkových profilů
  • hliníku a polykarbonátu

Vybrali jste si plot k novostavbě nebo chcete vyměnit stávající plot za nový? Kontaktujte naše pracovníky. Na nic nečekejte a objednejte si kvalitní plot bez nutnosti jakékoliv údržby. Na vaši žádost vám sestavíme grafický návrh včetně cenové kalkulace zcela zdarma.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy