Zimní zahrada z hliníku pro celou rodinu

Hliníková zimní zahrada

Léto je sice v plném proudu, ale ani se nenadějeme a budou tu chladné dny podzimu a my se budeme muset rozloučit s příjemným posezením na své zahrádce ve stínu pergoly.

Co si takové chvilky prodloužit a nechat si postavit zimní zahradu z hliníku, kde budeme trávit svůj volný čas a můžete být obklopeni například teplomilnými rostlinami a o pohled do zahrady také nepřijdete. Hliníkové zimní zahrady jsou navíc odolné vůči povětrnostním vlivům a nepotřebují žádnou údržbu.

Společnost ALcentrum, s.r.o. vám postaví vaši vysněnou zimní zahradu na míru, přesně podle vašich požadavků. Firma byla založena jako rodinná společnost již v roce 2008. Jsme specialisté na hliníkové konstrukce různého druhu, jedná se především o hliníkové pergoly, přístřešky nad dveře, garážová stání, ploty a plotové zástěny či zahradní altány.

Výhody hliníkové zimní zahrady

  • Zimní zahrada na míru

Objednejte si zimní zahradu u společnosti ALcentrum, s.r.o. a naši zaměstnanci přijedou přímo k místu realizace, kde si vše potřebné zaměří. Nemusíte se bát, že by zimní zahrada nešla postavit ke staršímu baráčku. Bude sedět jak k novostavbě, tak k již postavené stavbě.

  • Barvu sladíte s domem

Vybírat můžete s široké škály barev i rozměrů. Sladit tak můžete barvu fasády se zimní zahradou nebo dokonce barvou plastových oken či dveří.

  • Žádná údržba

Zimní zahrady z hliníku jsou bezúdržbové. Jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, takže je nemusíte natírat jako dřevěné zimní zahrady, které podléhají různým škůdcům nebo vlivům počasí.

Typy zimních zahrad

  • ECO

Nejnižší hliníkovou zimní zahradu můžete hledat právě u produktové řady ECO.Nabízíme ji ve sněhově bílém odstínu, který se bude dokonale hodit k vašim plastovým oknům a dveřím.

  • PROFI

Zlatou střední cestu vám můžeme nabídnout s variantou PROFI, vybrat si můžete ze dvou barevných variant.

  • DELUXE

Přejete-li si luxusní zimní zahradu, doporučíme vám produktovou řadu DELUXE, kterou vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů. Vybrat si můžete z široké palety barev RAL. Můžete si část zimní zahrady nechat zafixovanou a část otevíratelnou.

Stačí si jen vybrat

>Kontaktujte společnost ALcentrum, s.r.o., rádi a ochotně vám poradíme a zrealizujeme společně váš vysněný projekt.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy