Kvalitní hliníkové přístřešky české výroby

Kvalitní hliníkové přístřešky české výroby

Přemýšlíte o novém hliníkovém přístřešku, ale nejste si jisti výrobcem? Chcete kvalitní a pracovité české ručičky? Máme pro vás skvělý tip a tím je rodinná česká společnost ALcentrum, s.r.o., která pro vás vyrobí kvalitní přístřešek, který využije celá rodina.

Vyskytujeme se na českém trhu již od roku 2008 a od té doby jsme posbírali celou řadu zkušeností s výrobou i stavbou hliníkových konstrukcí. Hliníkové přístřešky slouží především pro ochranu, ať už osob nebo auta, které ochrání hliníkové garážové stání. Dále máme ve stále nabídce hliníkové pergoly, zahradní altány, zimní zahrady nebo přístřešky nad dveře.

Alcentrum s.r.o.

Jsme férovou společností, která má pro své klienty připravené jen samé výhody. Hned na začátku budete asi překvapeni, že nevyžadujeme žádné zálohy předem.

Projekt si přijedeme přímo k vám zaměřit a veškeré konzultace jsou u nás také zdarma. Jakmile potvrdíme vaši objednávku, můžete hliníkový přístřešek očekávat do 3 týdnů, protože některé varianty držíme skladem. Pokud si netroufnete na stavbu hliníkového přístřešku sami, rádi vám zajistíme profesionální montáž. Pokud si objednáte přístřešek s naší montáží, máte dopravu po celé ČR zcela zdarma.

Nabídka hliníkových přístřešků

    • Hliníková pergola

Chraňte svou pergolu před přímým sluncem nebo krupobitím kvalitní hliníkovou pergolou, kterou nabízíme ve 3 variantách – ECO, PROFI a DELUXE. Hliníkovou pergolou propojíte váš domov s přilehlou zahradou a vytvoříte tak prostor k relaxaci v příjemném stínů pod vaší pergolou.

    • Hliníkové garážové stání

I vaše auto si zaslouží ochranu a to především v zimních měsících, kdy trpí pod haldou sněhu nebo námrazy. Ale i v letních měsících na něj působí vlivy počasí, především ostré slunce nebo krupobití. Proto mu dopřejte hliníkové garážové stání a už vás v zimě žádná námraza nepřekvapí.

    • Hliníkové zimní zahrady

Hliníkovou pergolu si můžete nechat zasklít zimní zahradou, kterou můžete využívat buď sezónně, nebo celoročně. Nemusíte odbíhat od zahradní party, když vás nemile překvapí déšť, postačí zatáhnout bočnice a zábava může pokračovat.

    • Zahradní altán

Velkou výhodou u zahradních altánů je, že se nemusí kotvit do obvodového pláště domu. Je samonosný a lze ho využít jako altán či parkovací stání.

Stačí si jen vybrat

Pokud si nejste jisti, jaký hliníkový přístřešek vybrat, rádi vám poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy