Jaký zvolit materiál pro stavbu přístřešku? Jednoznačně hliník.

Jaký zvolit materiál pro stavbu přístřešku? Jednoznačně hliník.

Přístřešek může být cokoliv, co vás nebo vaše věci ochrání před deštěm. Společnost ALcentrum, s.r.o. má v nabídce hned několik přístřešků, které mohou být využity k různým účelům.

Liší se rozměry, cenou, barevným provedením a celkovým vzhledem. Jsou universální a budou se hodit k jakékoliv stavbě. Nabídka hliníkových přístřešků je opravdu široká. Rozhodli jste se chránit své auto, terasu nebo věci na grilování? To vše vám můžeme splnit. Jaký přístřešek si u nás můžete vybrat?

Typy hliníkových přístřešků

    • Garážový přístřešek na auto

Hliníkový přístřešek na auto je obdobou klasické garáže, jen vás finančně nezruinuje, protože nemusíte stavět žádné stavební základy, ani pořizovat garážová vrata, která jsou finančně náročná. Můžeme vám jej dodat ve formě stavebnice a vy si ji sami sestavíte ke svému domu. Vašemu autu můžete prodloužit životnost až o několik let. Nebudou na něj působit vlivy počasí, jako je déšť, kroupy a sníh, které škodí jeho laku.

    • Zahradní altán

Zahradní altán můžete umístit na jakékoliv místo, stačí ho jen vybrat. Může sloužit jako parkovací stání, zahradní altán nebo k ochraně terasy. Hliníkový zahradní altán si můžete zvolit v jakékoliv barevné kombinaci v barvách z barevné stupnice RAL, kde se nachází až 200 barevných odstínů.

    • Hliníková pergola

Hliníkovou pergolu si můžete vybrat ve 3 různých variantách, ECO, PROFI nebo DELUXE. ECO je nejlevnější pergolou, kterou společnost nabízí, ale přesto nabízí kvalitní provedení. Další variantou je PROFI pergola, která nabízí vyvážený poměr ceny a kvality produktu. Pergola DELUXE je luxusní řadou, která je dodávána společně s bezpečnostním sklem.

    • Hliníková zimní zahrada

Hliníková zimní zahrada pozvedne celý váš dům, získáte prostor navíc, který můžete obývat po celý rok, pokud si zvolíte celoroční typ zimní zahrady. Budete v těsné blízkosti své zahrady, protože zimní zahrada dokáže dokonale propojit zahradu s vaším domem.

Chcete se dozvědět více informací?

Nevíte si rady s výběrem hliníkového přístřešku? Rádi vám poradíme, jaký tip se bude nejlépe hodit k vašemu domu. Neváhejte nás kontaktovat.. Některé varianty hliníkových přístřešků držíme skladem, takže jsme schopni vám jej dodat do 3 týdnů od objednání. V naší stálé nabídce, mimo hliníkových přístřešků naleznete i hliníkové ploty a plotové zástěny.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy