Před letním deštíkem vás ochrání hliníková pergola

Pergoly z hliníkových profilů

Začíná nám úžasné období plné sluníčka a krásných zážitků. Ale přece jen vás může v létě překvapit na zahradě letní deštík, před kterým se budete chtít někam ukrýt.


Takový úkryt vám poskytne terasa, kterou spolehlivě zastřeší společnost ALcentrum, s.r.o. Nemusíte se hnedka schovávat do domu před nepříznivým počasí, postačí, když si v klidu sednete pod svou pergolu a budete pozorovat bubnování letního deštíku.

Alcentrum, s.r.o. se specializuje na hliníkové konstrukce, které nabízí v různých provedeních. Jedná se o prosperující společnost, která je na českém trhu již od roku 2008. Pro své klienty garantujeme tyto služby:

    • Doprava zdarma

K hliníkové pergole máte možnost objednat si také profesionální montáž od našich pracovníků, kdy vám pergolu dovezeme po celé České republice zcela zdarma. Její částka musí dosáhnout k minimálně 50.000 Kč bez DPH a montáže.

Můžete si ale také pergolu postavit sami, postačí vám k tomu dvě osoby. Konstrukci si vyzvednete buď v naší provozovně ve Veselí u Pardubic, nebo vám můžeme pergolu dovézt sami za cenu 10 Kč/km.

    • Platba pergoly

Postačí pouze, když si pergolu objednáte přes internet, nemusíte platit žádné nevratné zálohy, ani nic podobného.

    • Dodání do tří týdnů

Jakmile si vyberete hliníkovou pergolu a dokončíte objednávku, dodáme vám konstrukci do tří týdnů. Standartní rozměry hliníkových pergol držíme skladem.

    • Sestavíme vám pergolu na míru

Může se stát, že si nevyberete z rozměrů hliníkových konstrukcí, které nabízíme. Rádi vám vytvoříme nabídku zahradní hliníkové pergoly přímo na míru vašim požadavkům.

    • Pestrá nabídka hliníkových pergol

Pro své klienty máme připravenou nabídku tří typů hliníkových pergol. Každá se liší různými rozměry i odstíny. Můžete vybírat z variant ECO, PROFI nebo DELUXE. Nejlevnější produktovou řadu ECO nabízíme ve dvou odstínech, a to v barvě sněhově bílá a antracit. Kompromis mezi cenou a kvalitou nabízí varianta PROFI, u které naleznete až 200 různých dekórů a vybírat můžete z 20 rozměrů. Pro své náročnější klienty máme připravenou produktovou řadu DELUXE, kterou vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů, jako jsou speciálně zesílené profily a bezpečnostní sklo s UV filtrem.

Zaujala vás nabídka od společnosti ALcentrum, s.r.o.

Máte-li jakékoliv přání nebo dotaz ohledně hliníkových konstrukcí, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme jak s projektem, tak s realizací vaší hliníkové pergoly.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy