Hliníkové zastřešení teras

I na konci léta chcete vytvořit místo, kde budete moci trávit příjemné slunečné dny babího léta společně s vaší rodinou a přáteli? K vaší terase jednoduše přistavíte hliníkovou pergolu a máte po starostech.

Pohodu zde zažijete i v případě, že venku mží nebo prší.

Jak ale zvolit tu správnou pergolu? Pakliže patříte také k těm, co nechtějí svůj čas trávit nad údržbou a péči o pergolu, pak rozhodně zvolte pergolu z hliníkových profilů. Tato pergola je naopak bezúdržbová. Skvělou volbou tak pro vás je hliníková pergola od společnosti Alcentrum s.r.o. .

Proč byste měli volit právě společnost ALcentrum

Na českém trhu naše společnost funguje již od roku 2008. Za tuto dobu jsme zdokonalili technologie výroby, detaily hliníkových přístřešků a zakládáme si na kvalitě zákaznického servisu.

Naši zákazníci od nás získají odbornou konzultaci a zaměření zdarma. Po objednání vám hliníkovou pergolu doručíme nejpozději do 3 týdnů. Hliníkové pergoly ve standardních rozměrech držíme skladem.

Navíc na přání zákazníka zajišťujeme také montáž od profesionálního týmu. Jestliže se rozhodnete pro montáž od nás, pak vám hliníkovou pergolu dovezeme zdarma.

Z jakého důvodu volit hliníkovou pergolu?

    • Bezúdržbovost

Jak už jsme se zmínili, hliníkové pergoly jsou bezúdržbové. Není nutné je každý rok natírat, stačí ji omýt vodou a máte vystaráno.

    • Dlouhá živostnost

Povrchovou úpravou získávají hliníkové profily dlouhou životnost. Tu zajištuje vypalovaná prášková barva KOMXIT. Hliníková pergola díky tomu vydrží několik generací.

    • Výběr hliníkových pergol pro každého

V naší nabídce naleznete tři produktové řady hliníkových pergol - ECO, PROFI a DELUXE. Nejlevnější variantou jsou hliníkové pergoly ECO. U varianty PROFI si můžete zvolit velikost i barvu a DELUXE hliníkové pergoly jsou naší nejluxusnější řadou.

Zaujala Vás naše nabídka hliníkových pergol?

Nechcete se starat o zastřešení a líbí se vám naše nabídka hliníkových pergol? Máte více otázek a chcete na ně odpovědi? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a pomůžeme vám s výběrem ideální hliníkové pergoly pro vaši terasu. Následně k vám přijedeme a zaměříme projekt. Zrealizujeme pro vás také jeho finální řešení.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy