Hliníkové plotové zástěny mají široké využití

Plot hliníkový

Bydlíte v rodinném domě, a přesto máte pocit nedostatku soukromí? Takový problém řeší mnoho rodin, které se rozhodli pro bydlení v moderních zástavbách rodinných domů.

Společnost Alcentrum s.r.o. Vám nabízí elegantní řešení – hliníkové ploty a plotové zástěny.

Alcentrum s.r.o. – specialista na hliníkové konstrukce

Společnost Alcentrum s.r.o. je česká původem rodinná firma, která se už více jak 10 let zabývá výrobou hliníkových konstrukcí. Za dlouhou dobu naší existence jsme si na českém trhu vytvořili pevné místo a nasbírali mnoho cenných zkušeností. Díky nim jsme v současné době schopni uspokojit téměř veškerá přání našich zákazníků. A přání jsou to opravdu pestrá.

Jaké přístřešky lze vyrobit z hliníkových konstrukcí?

Hliníkové konstrukce lze totiž využít v mnoha oblastech, nejen jako ploty a plotové zástěny. Své využití mají také jako zahradní altány, pergoly, zimní zahrady, zastřešení garážového stání, zastřešení bazénů nebo i jako přístřešky nad vchodové dveře.

Hliníkové ploty a zástěny

Buďte si jisti, že s hliníkovými ploty od společnosti Alcentrum s.r.o. budete určitě spokojeni. Konstrukce jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin. Proto jsou naše hliníkové ploty téměř bezúdržbové a mají opravdu dlouhou životnost. Tento materiál také zaručuje vysokou odolnost vůči povětrnostním podmínkám, barevnou stálost a nehořlavost. Díky svému nadčasovému vzhledu bude hliníkový plot vypadat dobře jak ve starší zástavbě rodinných domů, tak i u moderních rodinných novostaveb. Navíc může být skvělým doplňkem třeba k hliníkové pergole.

U hliníkových plotových zástěn si samozřejmě můžete vybrat materiál, a to buď plotové dílce kompletně z hliníkových profilů, plotové dílce v provedení hliník nebo plotové dílce v kombinaci hliník polykarbonát. V nabídce máme i několik barevných provedení. Pokud byste si chtěli mít lepší představu o tom, jak by mohl Váš nový plot vypadat, navštivte naše stránky  a podívejte se do galerie realizací hliníkových plotů.

Jestliže se rozhodnete oplotit svůj pozemek či zahradu právě hliníkovým plotem od společnosti Alcentrum s.r.o., věřte, že si tak dopřejete skvělý pocit soukromí. Rodiny s malými dětmi tak z neoplocené zahrady vytvoří bezpečný prostor pro dovádění svých ratolestí.

Plotové dílce lze také využít jako protivětrnou clonu, díky níž bude posezení na Vaší zahradě zase o kousek příjemnější.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a potřebujete poradit s výběrem nebo objednávkou, zavolejte našim odborníkům na telefonní čísla 739 292 921 nebo 732 607 221. Vaše otázky Vám rádi zodpovíme a s vším poradíme. Kontaktovat nás také můžete i přes formulář, který naleznete na našich stránkách. Vsaďte na českou kvalitu za rozumné peníze, vsaďte na hliníkové ploty a zástěny od společnosti Alcentrum s.r.o..

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy