Vzdušné parkovací místo pro automobil - hliníkový přístřešek

Rádi byste svého automobilového miláčka ochránili před deštěm, sněhem nebo prudkými slunečními paprsky? Pak mu pořiďte hliníkový přístřešek od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Výhodou je, že k hliníkovému přístřešku nepotřebujete stavební povolení, protože nemá žádné pevné základy. Garážové stání vytvoří u vašeho domu designovou dominantu. Může být postaveno k domu nebo může volně stát na vaší zahradě.

Výhody garážového stání

  • Ochrana pro váš vůz

Vaše auto vám bude vděčné, prodloužíte mu o mnoho let životnost díky zastřešení. Odpadne vám v zimě odklízení sněhu, abyste alespoň mohli někam vyjet. Také ho ochráníte od případných krup, díky tomu váš lak bude stále vypadat jako nový.

  • Bezúdržbovost přístřešku

Hliníkový přístřešek se nemusí ničím natírat, nepodléhá korozi ani se do něj nepustí škůdci, oproti dřevěným přístřeškům.

  • Dlouhá životnost přístřešku

Hliníkové přístřešky nepodléhají povětrnostním vlivům.

Technické parametry garážových přístřešků

  • Konstrukce přístřešků

Hliníkový přístřešek je vyroben ze speciálních hliníkových profilů. Povrch je upraven speciálním postřikem práškové barvy KOMAXIT. Na výběr máte ze tří základních barev, a to sněhově bílá, stříbrná nebo antracit. Pokud vás ale nezaujme žádná ze základních barev, můžete si vybrat ze vzorníku barev RAL.

  • Střešní krytina

Střešní krytina je obohacena o UV ochranu. V nabídce máme různé provedení skel – čiré, mléčné nebo barevné. Vyrobena je z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm.

Velký výběr modelů

  • Přístřešek ECO

Jedná se o nejlevnější variantu garážového přístřešku. Nabízíme ji v 15 různých rozměrech a také v barvách antracit a bílá. Pokud si budete přát, rádi vám přístřešek profesionálně smontujeme nebo vám ho dodáme ve formě stavebnice.

  • Přístřešek PROFI

Přístřešek PROFI nabízí kompromis mezi cenou a kvalitou. K dostání je ve 20 různých provedeních a na výběr máte až 200 různých dekorů.

  • Přístřešek DELUXE

Varianta DELUXE je nejluxusnější provedení garážového stání. Rozsáhlá nabídka rozměrů i barev. Vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů.

Zaujala vás naše nabídka garážového stání?

Pokud se vám líbí naše varianty hliníkových přístřešku, neváhejte nám napsat nebo zavolat a my vám rádi odpovíme na vaše dotazy a vše zrealizujeme. Pro více informací nás kontakujte.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy