Do 3 týdnů můžete mít svůj hliníkový přístřešek

Do 3 týdnů můžete mít svůj hliníkový přístřešek

Oživte svou stávající zahradu novým prvkem, ze kterého budete mít radost celá rodina. Nyní ještě naše okolí domu pokrývá sníh, ale ani se nestihneme otočit a bude tu opět jaro, kdy začneme na své zahrádce trávit víc času.

Pokud hledáte vkusný, kvalitní a elegantní prvek, může to být právě hliníkový přístřešek, kterým oživíte celý váš objekt. Naše společnost ALcentrum vyrábí a dodává hliníkové přístřešky, které je možné využít různě. Svým klientům můžeme nabídnout hliníkové pergoly, zimní zahrady, přístřešky nad dveře, zahradní altány, parkovací stání nebo hliníkové ploty a plotové zástěny. Od objednání jsme schopni váš přístřešek dodat do 3 týdnů.

ALcentrum razí heslo – „náš zákazník, náš pán“. Snažíme se splnit jakékoliv přání a požadavky zákazníků. Mimo kvalitní hliníkové přístřešky nabízíme férové jednání a přátelský zákaznický servis. Jsme na českém trhu již od roku 2008, naše zkušenosti jsou rozsáhlé a rádi se dále zdokonalujeme ve výrobě hliníkových přístřešků.

Výhody hliníkových přístřešků

    • Žádná údržba

Velkou výhodou hliníkových přístřešků je jejich téměř žádná údržba. Hliníková konstrukce je ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT, takže se nemusíte bát každoročního nátěru, jako tomu může být u dřevěných konstrukcí. Pokud bude konstrukce znečištěna, postačí vám saponát s vodou.

    • Dlouhá životnost

Hliník je velmi odolný materiál, který odolává povětrnostním vlivům. Nemusíte se bát kyselého deště, námrazy, ostrého sluníčka, ani krup.

    • Ochrana

Každý přístřešek, který vyrobíme, vám zaručí dokonalou ochranu. Hliníková pergola dokáže ochránit terasu a věci na ni uložené. Garážové stání ochrání váš automobil od nepříznivého počasí.

    • Universální klasika

Hliníkové přístřešky jsou velmi nadčasové a nemusíte se bát, že by se k vaší stavbě nehodili. Ať už budete uvažovat o novostavbě nebo máte starší domeček se sedlovou střechou, hliníkový přístřešek se k němu bude dokonale hodit. V nabídce máme 3 různé varianty, které se liší rozměry, barevnými odstíny, ale také cenou.

Chcete vědět více informací?

Zaujala vás naše nabídka hliníkových přístřešků, a rádi byste se dozvěděli více informací? Neváhejte nás kontaktovat, zodpovíme vám veškeré dotazy a můžeme pro vás zhotovit nezávislou cenovou nabídku.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy