Zastřešení terasy bez nutnosti údržby

Bezúdržbová hliníková pergola

Na terase chcete už jen odpočívat, a proto si pořídíte hliníkovou pergolu,  která nepotřebuje údržbu, má dlouhou životnost a ještě vás potěší nadčasovým a jednoduchým designem.

Hliníkové profily jsou lakovány práškovou barvou Komaxit. Ta zaručuje vysokou kvalitu a životnost konstrukce.

Žádné každoroční broušení, smirkování a natírání.

 

Hliníková pergola v různém provedení

Kdo se rozhodne pro zastřešení terasy hliníkovou pergolou má na výběr z různých druhů provedení.

Jako nejlevnější se nabízí řada ECO.  Je to ekonomické řešení a prokáže vám velkou službu. Krytina je polykarbonát o  síle 16 mm a je uložen na pryžovém těsnění pro snížení vibrací a hluku. Barva je standardně bílá.

V řadě ECO se nabízí 1 standardní typ provedení, a to v odstínu bílá. Toto provedení je možné využít i při rozšíření na zimní zahradu.

Řada PROFI nabízí reprezentativní vzhled a preciznost provedení. Krytina je buď mléčný nebo čirý polykarbonát. Konstrukce je standardně bílá nebo antracit s  možností výběru z dalších 200 barev RAL.

Luxusní provedení DELUXE je kryto bezpečnostním sklem a konstrukce je tvořena zesílenými hliníkovými profily. Výběr barvy je ze škály vzorníku RAL.

Čištění hliníkové pergoly

Údržba kontrukce je úžasně jednoduchá, stačí použít jarovou vodu nebo ostříkat proudem vody z hadice.

Využití hliníkové pergoly

Tuto konstrukci můžete využít nejen jako zastřešení terasy, ale i k  zastřešení využitelného místa mezi domem a zahradou, kam můžete uložit nábytek, sportovní načiní a podobně.

Z hliníkové konstrukce pergoly vychází i způsob řešení zastřešení garážového stání nebo zimní zahrady. Tento systém je mnostranně využitelný a nabízí ekonomické řešení při realizaci zastřešení prostor kolem domu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy