Kvalitní ochrana auta díky garážovému stání

Máte pocit, že zima je definitivně pryč? To vás předpověď počasí na příští dny musela zklamat. Můžeme očekávat silné sněžení po celé České republice. Především v těchto dnech vám vaše auto bude vděčné za kvalitní kryté parkovací stání.

Auta pod tíhou sněhu trpí a vás sníh na autě jen zdržuje. Jeho odmetání a škrábání zabere dost času, který můžete využít i jinak. Proč si tedy dělat zbytečné starosti se sněhem, když může být vaše auto schované v garáži.
Nejste zrovna nadšeni stavbou klasické zděné garáže? Perfektní volbou pro vás je tedy hliníkové parkovací stání.

Využití hliníkového garážového stání

Budete-li mít u svého domu garážové stání z hliníkových profilů, pak se můžete spolehnout i na jiné využití, než jen stání pro auto.

  • Místo pro hry děti za špatného počasí
  • Prostor pro posezení s přáteli na čerstvém vzduchu
  • Grilování
  • Kutilství

Sami vidíte, že hliníkové garážové stání má mnohostranné využití. Proto déle neotálejte a kontaktujte naše odborníky z Alcentrum s.r.o.. Rádi s vámi probereme možnosti a provedení hliníkových parkovacích stání.

3 typy provedení hliníkového garážového stání

Pro maximální spokojenost zákazníků vyrábíme a dodáváme 3 typy provedení. Vybírat můžete z:

  • Provedení ECO - příjemné provedení pro nenáročné zákazníky oceňující nízkou pořizovací cenu
  • Provedení PROFI - střed mezi kvalitou a cenou s možností výběru barvy
  • Provedení DELUXE - toto provedení ocení nejnáročnější zákazníci, kteří si potrpí na kvalitu a luxus a nezáleží jim na vyšší ceně

I v letních měsících budete rádi za hliníkové garážové stání. Váš automobil, ale i vy oceníte nerozpálené místo v autě od slunečních paprsků. Jakmile budete mít parkovací stání u domu, nebude litovat.

 
Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy