Český výrobce hliníkových přístřešků

Český výrobce hliníkových přístřešků

Hledáte kvalitního výrobce hliníkových přístřešků? Rádi byste svěřili své požadavky spolehlivé české firmě? Dovolte nám představit naši společnost ALcentrum, s.r.o., která je ryze česká a na trhu jsme již od roku 2008.

Vyrábíme kvalitní hliníkové přístřešky z hliníkových profilů, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Hlavním cílem naší společnosti je vyrábět kvalitní výrobky a plnit přání zákazníkům co nejdůkladněji. Přístřešek dodá vašemu domu nový elegantní prvek, který můžete sladit s barvou plastových oken a dveří. Hliník je kvalitní a odolný materiál, který vám vydrží po dlouhá léta. Přístřešek bude jistě dělat radost celé vaší rodině. Rádi vám je jednotlivě představíme.

Typy hliníkových přístřešků

    • Hliníková pergola

Hliníková pergola dokáže perfektně ochránit vaši terasu, kterou máte složenou z nějakého choulostivého materiálu, například z exotického dřeva. Terasa bude chráněna před nevlídným počasím, převážně před kroupami nebo sněhem. V létě vám poskytne příjemný stín, který každý z nás v horkém počasí rádi vyhledáváme. Nabízíme ji ve 3 různých variantách, ECO, PROFI a DELUXE. Pergoly se liší provedením, cenou, barvou i rozměry.

    • Zimní zahrada

Pokud si přejete trávit veškerý čas v blízkosti své zahrady celoročně, tak právě pro vás je ideální hliníková zimní zahrada. Vybrat si můžete z variant PROFI a DELUXE. Zimní zahrada PROFI nabízí kompromis mezi cenou a kvalitou. A varianta DELUXE je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, jako je bezpečnostní sklo a speciálně zesílené profily.

    • Zahradní altán

Pokud si nemůžete dovolit kotvit konstrukci do obvodové zdi u svého domu, máme pro vás šetrnější variantu a tím je zahradní altán z hliníku. Je samonosný, takže jej můžete umístit přímo k domu nebo kdekoliv na své zahradě. Můžete jej využít také jako garážové stání

    • Hliníkový přístřešek nad dveře

Vaše vchodové dveře můžete doplnit o praktický a elegantní prvek v podobě hliníkového přístřešku nad dveře. Už nemusíte trávit čas venku, když prší a vy hledáte klíče od svého domu. Ochrání vás hliníkový přístřešek nad dveře.

Výběr je jen na vás

ALcentrum pro své klienty vyrábí kvalitní hliníkové přístřešky, které dělají radost celé rodině po dlouhá léta. Neváhejte nás kontaktovat a pořiďte si taky jeden.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy