Zahradní altán, který vkusně doplní vaší zahradu

Zahradní altán, který vkusně doplní vaší zahradu

Vychutnejte si relax a odpočinek s vaší rodinou a přáteli v příjemném úkrytu v zahradním altánu. Luxusní zahradní přístřešek, který vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin vkusně doplní jakoukoliv zahradu a dodá ji ztracený šmrnc.

Hliník je velmi odolný materiál, na který se můžete všema směry spolehnout. Především je tolik oblíbený, díky jeho dlouhé životnosti, nikdy nerezaví, jako ostatní ocele a navíc skvěle vypadá. Rádi vám vyrobíme zahradní altán vám na míru, kde si můžete schovat zahradní nábytek a trávit tak příjemné dny v úkrytu před prudkým sluncem nebo nepříjemným letním deštíkem.

Zahradní altán nemusíte kotvit do obvodového pláště domu, je přenosný a můžete jej využít nejen jako pergolu, ale také jako přístřešek na auto nebo honosný vstup k vašemu domu.

Hodí se především k pasivním domů, které nedovolují vrtání do zdiva.

Výhody hliníkového altánu

    • Konstrukce bez údržby

Majitelé hliníkových altánů jistě potěší jejich bezúdržbový systém. Nemusí řešit každoroční nátěr, protože jsou stříkané odolnou barvou KOMAXIT. Mohou být nanejvýš znečištěné od prachu nebo nacákaného bahna při dešti, postačí vám potom voda se saponátem nebo jej ostříkat hadicí a altán je opět jako nový.

    • Dlouhá životnost

Ať už venku padají kroupy, svítí ostré slunce nebo sněží, tak se o hliníkový altán vůbec nemusíte bát. Je odolný proti povětrnostním vlivům, proto je jejich životnost tak dlouhá, až několikrát delší než je tomu například u dřevěných konstrukcí.

    • Moderní vzhled

Hliník je velmi moderní a odolný materiál, který vám nastříkáme jakoukoliv barvou si budete přát. Nabízíme až 200 barevných odstínů z barevné stupnice RAL. Barvu altánu můžete perfektně sladit s barvou plastových oken a dveří.

    • Typy zahradních altánů

V naší nabídce si můžete vybrat ze 2 typů zahradních altánů. Varianta PROFI nabízí kompromis mezi cenou a kvalitou. Je k dostání ve 4 standartních odstínech a ve 20 rozměrech. Zahradní altán typu DELUXE je naší nejluxusnější variantou. Dodáváme jej společně s bezpečnostním sklem. Vybrat si můžete jakýkoliv barevný odstín ze stupnice RAL.

Zaujala vás naše nabídka?

Pokud uvažujete o zahradním altánu z hliníku, neváhejte nás kontaktovat. Společnost ALcentrum, s.r.o. je prověřenou společností, vyrábějící různé hliníkové přístřešky. Na prvním místě je pro nás vždy spokojený zákazník.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy