Hliníkové plotové zástěny zajistí soukromí u domu i na zahrádce kavárny

Hliníkový plot

Postavili jste si rodinný dům, ale stále máte pocit, že byste ocenili více soukromí? Chcete oplotit svoji zahradu a mít tak jistotu, že Vám děti nikam neutečou? Rádi byste také zamezili volnému pobíhání zvířat?

 

Jednoduché a elegantní řešení těchto požadavků Vám nabízí naše společnost Alcenturm s.r.o. v podobě hliníkových plotů a plotových zástěn. Můžete je využít nejen k oplocení rodinných domů a zahrad, ale svoji funkci také skvěle plní u venkovních zahrádek kaváren a restaurací.

Alcentrum s.r.o. – nabídka produktů z hliníkových profilů

Společnost Alcentrum s r.o. je stálicí na českém trhu s hliníkovými konstrukcemi. Tyto konstrukce jsou vysoce variabilní a využít se dají mnoha způsoby. S hliníkovými ploty a plotovými zástěnami se dají skvěle nakombinovat s dalšími produkty, které nabízíme.

V naší nabídce dále můžete najít i hliníkové pergoly, zahradní altány, zimní zahrady, zastřešená garážová stání, hliníková zastřešení bazénu či přístřešky nad vchodové dveře. Všechny tyto prvky mohou dohromady utvořit skvěle vypadající celek.

Výhody hliníkových konstrukcí

Hliníkové konstrukce jsou vyráběny s kvalitních hliníkových slitin. Tento materiál s sebou přináší několik velkých výhod. Snad všichni uživatelé ocení minimální nároky na údržbu a zároveň velmi dlouhou životnost. Hliníkové konstrukce jsou také barevně stálé, nehořlavé a odolné vůči nepříznivým venkovním vlivům. V neposlední řadě Vás také jistě potěší nízké pořizovací náklady. Hliníkové konstrukce si také můžete vybrat v několika rozměrech i barevných odstínech.

Plotové zástěny

U plotových zástěn si můžete zvolit materiál plotových dílců. Plotové dílce nabízíme kompletně řešené z hliníkových profilů,  v provedení hliník nebo plotové dílce v kombinaci hliník a polykarbonát. Na výběr máte také z několika barevných provedení. Ke každé zakázce přistupujeme zcela individuálně a snažíme se v co největší míře vyhovět Vaši požadavkům. Naší snahou také je, aby instalované plotové zástěny co nejvíce zapadly do daného prostředí a aby vytvořily kompaktní celek s dalšími prvky na zahradě i s Vaším domem.

Věřte, že hliníkové plotové zástěny dodají vaší zahradě ten správný šmrnc a v kombinaci například s hliníkovou pergolou vytvoří krásný a funkční celek. Docílíte tak většího soukromí a zároveň i většího bezpečí pro své děti. Plotové zástěny také dobře fungují jako protivětrné clony a posezení na vaší zahradě nebo kavárně bude zase o něco příjemnější.

V případě zájmu volejte na telefonní čísla 739 292 921 nebo 732 607 221. Využít můžete také kontaktní formulář. Na našich stránkách alcentrum.cz Vám je také k dispozici galerie našich realizací.

Ať už použijete hliníkové plotové zástěny u vašeho domu nebo na venkovní zahrádce kavárny či restaurace, věřte, že s výsledkem budete opravdu spokojeni. Vsaďte na jistotu a kvalitní provedení, vsaďte na Alcenturm s.r.o..

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy