Nejlepší vlastnosti, kterými disponují hliníkové přístřešky

hliníkové přístřešky

Společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí pro své klienty kvalitní hliníkové přístřešky, s perfektními vlastnostmi, které vám rádi představíme. Pokud jste si právě pořídili dům a rádi byste ho ještě nějak oživili a zdokonalili, tak právě hliníkové přístřešky jsou pro vás to nejlepší.

Investice se vám rozhodně vyplatí, hliník je nadčasový materiál, který má dlouhou životnost a nemusíte se starat o žádný nátěr nebo ošetření.

Bohatý výběr a snadná dostupnost

Hliníkové přístřešky se stávají více a více oblíbenými u našich klientů z rodinných domů, především z hlediska údržby. Módní trend nám říká propojit domov co nejvíce se zelení na naší zahradě, a k tomu nám perfektně může sloužit hliníková pergola nebo zimní zahrada. Na výběr máte z několika variant a barevných provedení, takže si vybere opravdu každý.

Vlastnosti hliníkových přístřešků

Hliníkové přístřešky se ihned stanou estetickým doplňkem na vaší zahradě a vytvoří tak příjemný prostor mezi domem a zahradou, kde budete rádi trávit společný čas s rodinou a přáteli. Navíc hliník nabízí mnoho úžasných vlastností, které vám rádi představíme.

    • Žádná údržba

Hliníkové konstrukce nemusíte ani natírat, ani ošetřovat, jako tomu je u dřevěných konstrukcí. Bude-li se vám zdát konstrukce znečištěna, stačí voda se saponátem a je opět jako nová.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové přístřešky jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, proto vám mohou vydržet až několik generací. Může na ně pršet, svítit sluníčko nebo mohou namrznout, ale jejich barva zůstane stále stejná.

    • Nadčasový vzhled

Hliníkový přístřešek se hodí ke každé stavbě, ať už se jedná o moderní dům nebo klasický baráček se sedlovou střechou. Můžete sladit barvu plastových oken a dveří s barvou konstrukce.

    • Ochrana terasy

Další významnou výhodou je ochrana terasy při stavbě hliníkové pergoly nebo ochrana auta, když si necháte postavit garážový přístřešek.

    • Levnější varianta

Aby si hliníkový přístřešek mohl dovolit téměř každý, máme v nabídce i levnější variantu, která je oblíbená u našich klientů právě z hlediska ceny.

Férová nabídka

Na rozdíl od jiných společností, nepožadujeme po svých zákaznících žádnou zálohu předem. Zakládáme si na férovém jednání a individuálním přístupu.

Pokud si nejste jisti výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Ochotně s vámi projdeme nabídku hliníkových přístřešků a navážeme spolupráci.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy