Hliníkové pergoly ECO od 20 385 korun s doručením po celé České republice

pergola

Chcete co nejdříve zastřešit terasu, parkovací stání nebo i bazén? Máte omezené finanční možnosti a přitom hledáte tu nejlepší kvalitu?

Všechny tyto požadavky splňuje hliníková pergola z modelové řady ECO od společnosti Alcentrum s.r.o., který kompletně pořídíte již od neuvěřitelných 20 385 Kč.

Alcentrum s.r.o. - hliníkové přístřešky

Realizací hliníkových konstrukcí různých typů se naše společnost Alcentrum s.r.o. zabývá již více než 10 let. Na českém trhu jsme si během našeho působení vytvořili pevné místo. Klademe velký důraz na precizně odvedenou profesionální práci, lidský přístup i ceny.

Nabízíme hliníkové konstrukce k širokému využití. Ať už jde o hliníkové přístřešky nad dveře, pergoly, samonosné zahradní altány, zimní zahrady, zastřešení pro auta nebo bazénu.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a společně s Vámi najdeme optimální řešení Vašich požadavků.

A proč právě hliníková pergola?

Kvalitní hliníkové slitiny, ze kterých jsou konstrukce vyráběny, v sobě skrývají řadu cenných výhod.
Hliníkové přístřešky jsou téměř bezúdržbové a mají velmi dlouhou životnost. Dalšími výhodami jsou: barevná stálost, odolnost vůči povětrnostním podmínkám a nehořlavost. Jistě oceníte i nízké pořizovací náklady. Hliníková pergola v provedení ECO můžete mít již od 20 385 Kč.

Nabízené modelové řady hliníkových pergol

Vždy se snažíme vyhovět požadavkům všech zákazníků. Proto Vám nabízíme 3 varianty hliníkových přístřešků.

Vybrat si můžete ze třech modelových řad – ECO, PROFI a DELUXE.
K dispozici Vám jsou i hliníkové pergoly vyrobené na míru. Hliníkové pergoly základní řady ECO jsou navrženy pro ty uživatele, kteří hledají kvalitní výrobek za rozumnou cenu. Zvolit si můžete z 15 rozměrů a ze dvou barevných odstínů vzorníku RAL (bílá RAL 9010 a antracit RAL 7016). Zastřešená je kvalitním čirým nebo mléčným polykarbonátem.

Hliníkové pergoly ECO dodáme ve formě stavebnice, kdy si ji svépomocí namontujete. Montáž je opravdu jednoduchá a hravě ji zvládnou 2 osoby díky přiloženému plánu.

Máte-li jakékoliv otázky, kontaktujte nás na telefonních číslech 739 292 921 nebo 732 607 221. Využít také můžete kontaktní formulář. Vaše dotazy rádi zodpovíme a se vším poradíme.

Dopřejte si kvalitní hliníkovou pergolu ECO za bezkonkurenčních 20 385 Kč od společnosti Alcentrum s.r.o..

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy